Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszerűen mostanában nem...

Egyszerűen mostanában nem megy az ismerkedés, kezdek belefáradni. Komolyat keresek, de kb lehetetlen 21/L. (? )

Figyelt kérdés

Fél éve lett vége a kapcsolatomnak a férjemmel, akivel ugye pár nap ismertség után össze is költöztünk, és 1 hónap alatt bele is vágtunk a baba projektbe (baba sajna nem lett), majd 5 hónap után össze házasodtunk.

Na most, nekem ugye fontos a gyors össze költözés, a hamar baba vállalás,mert egy gyereknél nagyobb boldogság nincs.

Fontos, hogy a párom eddzen (nem foci meg kosárlabda....),

Fontos, hogy 22 év felett legyen... és családcentrikus legyen.és hűséges

amióta egyedül vagyok, egyetlen egy ilyen férfit sem találtam, egyik duci, a másik vékony, amaz cigizik.... a másik nem keres komolyat... amaz meg nem Budapesti....

hát komolyan mondom, hogy kb úgy el ment az egésztől a kedvem, hogy csak na! kezdem azt hinni, hogy nincs már ilyen férfi....

van még így valaki rajtam kívül?:\

21N



2014. nov. 21. 02:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat igy nem is fogsz. Csak sorolod, hogy milyen pasi NEM jo, raadasul azonnalkoltozzon ossze veled es vallaljon gyereket... Biztos nem csak kamu a kerdes? Dehogy biztos.
2014. nov. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A volt férjemmel 3 nap ismertség után költöztem össze, mikor csak ismerkedtünk (társkeresőn), akkor el mondtuk, hogy ki mire vágyik, ő is hamar szeretett volna édesapa lenni, én meg ugye édesanya, találkoztunk, így is szimpatikus volt, szintén ő is eddzett, mint én. Mert ugye az edzés az fontos, az élet része.

3-4 hét után mikor már ugye együtt éltünk, meg is beszéltük, hogy akkor ha a baba jönni akar, jöjjön, ne tegyünk ellene. 2. hónapban kérte meg a kezem, 5 hónap után volt egy ici pici eskuvőnk, ahol csak mi és a tanúk voltak.

És több ismerősöm ilyen gyorsan bele vágott a dologba, és minden oké.

Én akivel vártam az összeköltözéssel, az sose sült el jól.

2 férfivel költöztem össze 2 hét előtt, és százszor jobb volt ez a kettő kapcsolat, mint akikkel vártam.... :) abból csalódás lett, mert nem ismertem ki eléggé, és mikor össze költöztünk akkor viszont kiderült, hogy pazaroltunk az életünkből sok időt, mert nem tudtunk együtt élni.

Jobb előbb meg tudni, hogy együtt tudsz e élni a pároddal, vagy sem!!!

2014. nov. 21. 03:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs okod a csodálkozásra.

Elég életképtelen a felfogásod és élethez hozzáállásod!


29/F

(3,5 éves a kisfiam)

2014. nov. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még azok közül sem akar mindenki egyből házasságot meg gyereket rögtön az első hónap után, akik kifejezetten komoly kapcsolatot keresnek.. így ilyen elvárásokkal tényleg nem lesz egyszerű dolgod, számíts arra h nem nagyon fogsz ilyet találni.
2014. nov. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem feleannyi elvárásom sincs mint neked, mégis 5 éve nem találok senkit. Pedig a közvélemény szerint is helyes külsejű és jó természetű pasi vagyok.


32F

2014. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Értem azt, hogy keresed a kompatibilis férjjelölteket, te viszont értsd meg azt, hogy nagy a rugalmatlansági faktorod. A mai világban ráadásul a családhoz való hozzáállás is jelentősen megváltozott a múlthoz képest, így igazán nincs meglepő abban, hogy időbe telik míg találsz magadnak megfelelő párt.
2014. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös nem a levegőbe beszél


örülj hogy még csak fél éve vagy egyedül, főleg ilyen feltételek mellett


és akkor te hová akarsz össze költözni ?


neked van saját házad ?


vagy úgy gondoltad hogy majd a pasi ad mindent te meg csak berakod a popsidat és semmi dolgod a gyereknevelésen kívül


21 évesen nem csodálom hogy csak a feltételeidet írod, később ha benő a fejed lágya talán az is megfordul a fejedben hogy te mit tudsz adni a másiknak


bár a legtöbb csajnak ez élete végéig sem sikerül


az edzéssel egyet értek meg hogy ne bagózzon de ne legyél már ilyen türelmetlen,nem véletlenül nem jött még a gyerek, 21 évesen még lehet nem jött el az idő


a gyerek nem az a kategória hogyha nem tetszik a történet akkor lepasszolod mint egy kutyát


ennél sokkal komolyabb megfontolást igényel

2014. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kurtz Bickle ***** válasza:

Neked egy alany kell, akivel minél előbb papás-mamásat játszhattok majd.

Gyereket optimális esetben azért akar az ember, mert úgy érzi, hogy a párjával együtt sikerült olyan értékeket felhalmozniuk, amit érdemes lenne "összegyúrni" és továbbadni egy másik, külön kis életecskébe. Ez így nagyon szép dolog, amit te csinálsz meg egyszerűen erőltetett.

2014. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Dolgozom, A volt párommal közösen fizettünk mindent, albi, rezsi, kaja , plusz kiadások.

Ne ítélkezz, amíg nem tudsz semmit..... :)

2014. nov. 21. 14:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Irreálisak az elvárásaid, a pár nap utáni összeköltözés, a gyors házasság és gyerekvállalás pedig egyáltalán nem életszerű. Mindennek meg van a maga menete, idő kell az összecsiszolódáshoz is, éretlen vagy a gyermekvállaláshoz, szerintem ezt különösen gondold meg. Egy kapcsolatból ki lehet lépni, de egy gyereket már nem lehet visszacsinálni. A leírásodból látszik, hogy még a saját igényeidet sem tudod reálisan felmérni, nem hogy egy gyerekét. Nem bántásból mondom, de könnyebb lenne neked is, és a leendő kicsinek is, ha éveket várnál vele.
2014. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!