Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esélyem modellkedni?

Van esélyem modellkedni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (az emberek 16-nak neznek legalabbis ezt mondjak) 55 kilo de nagyon vekony derekam van. 160 magas vagyok. Szeretnek jelentkezni egy modell ugynokseghez. Mar filmben meg szinhazban is szineszkedem ha ez szamit. Lenne eselyem modellkent? Nem vagyok tul kover?

2014. nov. 24. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A semmiből mi ezt nem tudjuk megmondani, ahhoz tudnunk kéne, hogy milyen az arcod, ami csak kép alapján derülne ki. Ha szeretnéd jelentkezz egy ügynökséghez, majd ők megmondják, hogy látnak e benned fantáziát, de a szüleiddel is beszéld meg, mert nélkülük ez nem fog menni
2014. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A magasságod miatt nem hiszem! :( 172 cm-nek minimum kell lenned! Én is próbálkoztam és azt mondták hogy 172-nél nem lehetsz alacsonyabb! De egy próbát azért mindenképp meg ér. Sok sikert!
2014. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl alacsony vagy. Inkább maradj a színészkedésnél, ha van hozzá tehetséged!
2014. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy. A modellek alkata kb. 175-180 cm-hez 50-55 kg.

Egyébként meg a leírásból egyáltalán nem derül ki, hogy te hogy nézel ki. A méreteid alapján nem lehet eldönteni, hogy hogy nézel ki, lehetsz akár szép is, ronda is, átlagos is.

2014. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 évesen 170-180cm?
2014. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Segíthetek?
2014. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még alacsony vagy, de lehet, hogy nőni fogsz. A modellkedéshez magasabbnak kéne lenned...

Remélhetőleg majd kinövöd ezt az álmod. :)

2014. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!