Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lenne esélyem modellkedni? 15/l

Lenne esélyem modellkedni? 15/l

Figyelt kérdés

Körméreteim:

Mell:88cm

Derék:60cm

Csípő:88cm

165 cm vagyok és 48 kg.

Egy a baj,hogy csak 165 cm vagyok.Az alakom meg jó,mert sportolok,szóval feszes mindenem és izmos is vagyok.

Szerintetek lenne esélyem,vagy felejtős az ügy?



2014. márc. 29. 15:26
 1/9 anonim válasza:
Ehhez szerintem mindenféleképpen szükséges egy kép. Bár tényleg lehetnél magasabb, de magassarkúval talán.
2014. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel meg egy modell ügynökséget?helyben kell szakértőktől érdeklődni,mi ezt laikus szemmel honnan tudnánk megmondani.
2014. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján az alakod megfelelő, viszont 165 cm-vel max. katalógus modell lehetsz. Kifutó kizárt.
2014. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, alacsony vagy.

Ahogy az előttem lévő írta, katalógusmodell lehetsz, de annak nem fogsz kelleni mert 73637287 tökéletes lány közül nem a nem megfelelőt fogják választani.

2014. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te sem akarsz dolgozni,mi?
2014. márc. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
túl alacsony vagy, magyaro. a modellek 168 cm-től kezdődnek (ez is nagyon minimális mert a megszabott 170 cm) franciao.-ban 175 cm-nél alacsonyabb nem is álmodhat modellkedésről, de egy próbát megér
2014. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagyon NAGYON különleges arcod van, talán felvesznek:) viszont külön olyan, hogy "katalógusmodell" nem létezik, max nem gyakran küldenek kifutóra.
2014. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom: NEM a modellkedésnél a legfőbb erény a magasság, enélkül felejtős nem is értem mit hittél attól még hogy izmos vagy??
2014. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utálom, hogy nekem kell ezt kimondanom, de ha nagyon különleges arcod van, akkor SEM vesznek fel, mert az alsó határ 173 cm minden komoly ügynökségnél, szóval a 170-175 cm közötti "alacsony" lányok azok, akiknek nagyon különleges kell, hogy legyen az arcuk, hogy tudjanak érvényesülni. És NINCS olyan, hogy katalógusmodell. Nem létezik ilyen... Ha modell vagy, akkor mindenhová meg kell felelned és kész. (Egy kivétel van, hogy kifutózni csak a 176 cm feletti lányok mehetnek.) Ilyen a divatvilág.
2016. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!