Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik néznek sorozatokat?

Kik néznek sorozatokat?

Figyelt kérdés

Milyen személyiségű emberek sorozatmániások?


Nem 1-1 sorozatra gondolok, hanem azokra akiknek már az életük része h sorozatokat néznek. 1-et végig néznek és nézniük kell vmit. Függőségen kívül bármi más jöhet, főleg belső személyiségre gondolok.



2014. nov. 25. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Általában akiknek nagyon gyatra a szociális életük. Ismerek pár ilyen függőt, de csak egy csajt emelnék ki. Akit tényleg bottal se:D
2014. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát mi középkorú értelmiségiek vagyunk, de minden nap elalvás előtt nézünk fél órát valamelyik sorozatból. Szóval előre le van töltve 1 évad és addig nézzük, míg el nem fogy, utána jöhet a következő. Enélkül már elaludni sem tudnánk. Megtehetném, hogy alvás előtt horgolok vagy olvasok inkább, de annak sincs több értelme. Régen millió könyvet elolvastam.
2014. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Gyilkos elméket nézem,de azt minden mennyiségben! :)Imádom!
2014. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én olyan személyiség vagyok, hogy nem szeretek unatkozni, nem szeretem az üresjáratokat az életemben, főleg amiket nem élvezek (mondjuk azt ki szereti? :D). Szóval amikor lehet, akkor egy kicsit ,,feldobom" az unalmas de szükséges pillanatokat, és pl. takarítás közben, főzőcskézés közben, mosogatás közben, evés közben, netezés közben nézek valamit. Végignéztem így már a 13 évad Szomszédokat pl., de most a Váratlan utazás 7 évadjával végeztem. Ezek pont olyanok, hogy nem kell rájuk eszeveszettül figyelni, de mégsem olyan unalmas minden. Olyan viszont nem szokott lenni, hogy na akkor most leülök és sorozatot nézek. Sajnos erre mostanában nincs időm.
2014. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam. Nevezhettek "fangirl-nek", "kockának", stb... Mindig egyszerre több sorozatot nézek (animéket és élőszereplős sorozatokat egyaránt). Az életem minden részére kihat és cseppet sem bánom.


Nem hiszem, hogy függőségnek lehet nevezni, mert ha X ideig nem tudom megnézni az aktuális sorozatom, semmi bajom nem lesz tőle. Amikor van időm, akkor viszont többek között ezzel is szeretem tölteni. Ez egy hobbi, ennyi. :)

Egyébként köszönöm, teljesen rendben van a szociális életem és még a tükörbe is merek nézni, nem törik össze. :D Tudom, hogy a hozzám hasonló emberekkel szemben ez a két előítélet szokott előjönni. ;D

2014. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Érdekes hozzáállás. Módosítsuk a kérdést úgy, hogy cseréljük ki a kulcsszót más hobbira, ugyanis a sorozatnézés hobbi, kikapcsolódás: milyen ember gyűjt bélyeget? Milyen ember tenyészt kutyát? Milyen ember jár hegyet mászni?


Aki szereti, és van ideje.


Ennyi. Mindent túlzásba lehet vinni, ezt is. Például ha valaki mosdatlanul, ezer doboz kóla és chips társaságában két hete csak tévét néz és minden mást hanyagol, az nem szerencsés, de nem ez az átlag.

Én majdnem 10 éve vagyok "sorozatfüggő". Nem járok soha partyzni, nem az én világom, de barátaim és szociális életem is van/nak. Közben elvégeztem egy jogi egyetemet, és "normális" életet élek, mint azon kedves embertársaim, akik nem sorozatmániások.

Mindezt úgy, hogy több, mint 200 sorozatot végignéztem már.

2014. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pl a baratommal ennyi idonk van minden nap kicsit relaxalni. 40perc

varjuk az estet:) meg kozos program.

jobb mint a film szerintem, mert tobb ideig tart, jobban megismered a szereploket, nem minden resz happy end

egyedul a szuletett feleségeket nezem meg a pretty little liarst meg a devious maidst. kozosen meg olyat ami mindkettonket erdekel

akar termeszettudomanyi is

2014. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!