Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha nekiállnék, és életem...

Ha nekiállnék, és életem hátralévő részében filmeket és sorozatokat néznék, meg tudnám nézni az összeset?

Figyelt kérdés

Természetesen nincs ilyen tervem, nem vagyok elmebeteg, ilyen jellegű kommenteket nem kérek, ez csak elméleti kérdés.


17 éves vagyok. Tegyük fel, optimista vagyok, van még hátra 60 évem. Tegyük fel, hogy átalakítom a szervezetemet úgy, hogy ne kelljen ennem, és vécére mennem, se fürödnöm, se dugnom, szóval tényleg ne kelljen egy percig sem felállni a TV elől, folyamatosan filmeket tudjak nézni.


Lehetséges, hogy életem vége előtt végzek az összes létező filmmel és sorozattal?


Ebbe ne vegyük bele azokat, amiket az elkövetkezendő 60 évben fognak gyártan, hanem csak a jelenlegi létező filmanyagot. Néma filmek, dokumentum filmek, sorozatok, minden. A videoklipeket én most kihagynám, ahogy a jelenleg még nem megtalált - de elkészült - szellem keresésére indult, de legyilkolt fiatalok utolsó felvételeit is. :DD


Fogalmam sincs mennyi film létezik, így nem tudom magamtól megítélni. Egész nap ezen töprengtem, nyári szünet van, van időm:D


2013. júl. 29. 23:16
 1/5 anonim válasza:
én a szünetbe 230 részes telenovella sorozatot nézek a neten
2013. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hah, nehéz megmondani. De lehet csak addig bírnád, míg meg nem jönnek a Zs-kategóriás, borzalmasan gagyi filmek a szokásos undormány szinkronnal. :D
2013. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, jó kérdés...


De akkor kezdjünk számolni:

60 év az 21900 nap, de mivel van még addig 14 szökőév ezért 21914. Ez 525.936 óra.


Vegyünk egy sorozatrészt 30 percnek, azaz 0.5 órának, egy filmet 1,5 órának.


Ez azt jelentené, hogy vagy 1.051.872 sorozat-epizódot, vagy harmadennyi, tehát mondjuk 350624 filmre lenne időd, a többi sorozat.


Sajnos nem tudom egyszerűen elképzelni, hogy mennyi film és sorozat létezhet a földön, de az biztos, hogy csak a gyogyós barátok közt meg jóban rosszban elvisznek kb 5000 órát, és ez csak 2 magyar sorozat (jó, a szokottnál hosszabbak).


Akkor még azt is bele kell számítani, hogy lehetetlen olyan testet kialakítani, amihez nem kell semmilyen létszükséglet, tehát reálisan nézve is kb fele ennyi időd jutna csak rá, azaz 250 ezer óra. Meg akkor az sem biztos, hogy még 60 évet fogsz élni, mert lehet, hogy 70-et, de lehet, hogy (adja isten hogy ne) holnap elüt a vonat... ezt sose lehet tudni.


Meg aztán áram is kéne, egy TV, DVD lejátszó, BluRay, VHS lejátszó meg mittudomén még milyen kutyafüle, de értem, hogyha feltételezzük, hogy a non-stop filmnézés körülményei adottak, akkor a fönti érték jönne ki.


Mivel még becsülni sem tudom, hogy vajon hány film létezhet, ezért nem tudok kielégítő választ adni a kérdésedre, elnézést. Mindenesetre a levezetésem remélem, tetszik.

2013. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne rá időd.

[link]

2013. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azta rohadt :O Amúgy gondoljatok bele, hogy abból a 60 akárhányezer filmből a fele se nézhető körülbelül mert olyan irtózatosan kegyetlenül sz*r, hogy egyszerűen képtelen vagy végignézni, vagy legfeljebb sírva. Találkoztam már ilyen filmekkel :D
2013. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!