Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek ez nektek...

Lányok, nektek ez nektek mennyit jelent/jelentene?

Figyelt kérdés
Hogyha egy fiú leszokik értetek a dohányzásról,pár hét elzárkózást a "cigis" haveroktól, hogy ne szoktassanak vissza? Elég "bizonyíték" lenne ez arra hogy szeret titeket az illető?

2014. nov. 26. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen, egy ismerősöm többször próbált már leszokni, de nem sikerült neki, nagy eltökéltség és akaraterő kell hozzá.
2014. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha kérem a fiút, hogy szokjon le, mert mondjuk nem dohányzom, és megtenné a kedvemért, akkor természetesen sokat jelentene, de csak ha nem csinál magából mártírt emiatt. Pl ha utána ez az orrom alá lenne dörgölve "bezzeg miattad szoktam le", akkor inkább szívja csak tovább.
2014. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
nekem nem jelentene sokat. az is igaz, hogy nem kérnék ilyet senkitől. legfeljebb akkor ha már kapcsolatban lennék vele és nem bírnám a cigiszagát. az egészséged viszont a tied, szerintem nem nők kedvéért kell leszokni róla, emiatt nem érdekelne, nem értékelném gesztusként.
2014. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem jelentene sokat, hülyeség ilyesmit kérni bárkitől is.
2014. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egyaltalan nem bizonyitek arra, hogy mennyire szeret vagy sem.


Az o teste, az o elete, az o egeszsege. Azt csinal amit akar.

Ha engem zavar, megkerem, hogy a jelenletemben ne szivja, de a maganeleteben azt csinal amit akar. Ha meg oda kerul a dolog, hogy osszekoltozes, akkor is tudnek kompromisszumot kotni, pl. lakasban nem, de utcan, melohelyen, azt csinal amit akar!


Fiatalok vagytok meg, ugye?

2014. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!