Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet így barátnőm? Lányok...

Lehet így barátnőm? Lányok nálatok ez nagy gondot jelentene?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy én elég félénk (párkapcsolatok terén) és visszahúzódó vagyok, nehezen is tudok megnyílni. Sokat szeretek egyedül lenni, de azért persze én is igénylem néha a társaságot csak nem olyan sűrűn mint mások.

Lányok titeket ez mennyire zavarna? Mennyire lenne ez olyan szinten elrettentő hogy nem akarnátok ilyen fiúval kapcsolatot?

18F



2014. nov. 15. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kocka, akkor semennyire nem zavarna. Én is ilyen vagyok, csak lányban. :) De lehet, hogy zavaró lenne egy hasonló személyiségű emberrel lenni.
2014. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hasonló személyiségű lány vagyok,nem zavarna:) 16L
2014. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha rendes, kedves, intelligens srác vagy, aki iránt még vonzalmat is érzek, akkor egyáltalán nem lenne "elrettentő". Főleg, hogy én is ilyen típus vagyok.

18L

2014. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1: Mi a baj a kockákkal?
2014. nov. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, kb 5 évvel idősebb lány. Mivel nem jött eddig össze nekem semmi kapcsolat, nem tudom, hogy ez mennyire hátrány fiúknál, viszont azt merem mondani, hogy ha szerelmes leszel, akkor rögtön folyton fogod kívánni a társaságot. :-)
2014. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Negatívabb válaszokra számítottam de örülök hogy ezek szerint ez nem jelent ekkora problémát.
2014. nov. 16. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!