Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek már volt olyan, hogy...

Veletek már volt olyan, hogy nem tudtok sírni?

Figyelt kérdés

Pedig ha sírnék minden jobb lenne, így meg csak szimplán feszült vagyok, mert alapvetően rossz kedvem van.:D


Általában pozitívnak tartom magam, és pont ez a baj, hogy igyekszem minden pillanat örömét meglelni, csak ez most rohadtul nem oldja meg a gondjaimat, és annyira az az érzésem, hogy csak halmozódik sokminden, és ezen a pozitív hozzáállás nem segít semmmit......


2014. nov. 26. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ,mostanában mintha valami gátolná, de nem tudom, hogy mi is pontosan az.
2014. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt már rá példa :/
2014. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt. De sem feszült sem rossz kedvű nem voltam.
2014. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hogy nem tudtam sirni rossz megfogalmazas inkabb nem akartam, vartam 1-3 honapot mig osszegyult es akkor engedtem el.
2014. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor volt amikor a legszomorúbb voltam, de egyszerűen nem ment. Idegesítő.
2014. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék sírni, mert megkönnyebbülnék legalább kis időre, de nem tudok. Üresnek érzem magam.
2014. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!