Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleménye annak Justin...

Mi a véleménye annak Justin Bieberről, aki látta a soha ne mond, hogy soha filmjét? (2 éves)

Figyelt kérdés

Nagyon megszerettem, ugyanis ez a film engem megsíratott - ciki, vagy sem.

És jó embernek nézem, ha nem láttad, nézd meg! Nem bánod meg. :) Utálók! Ha nem szerettek/kedveltek valakit, akit nem ismertek miért szóljátok meg?! :) NEM a médiának kellene hinni.

https://www.youtube.com/watch?v=DcMBwHz3Olo


Ez a videó magáért beszél, a felénél bőgtem. Jöhettek azzal, hogy megjátsza magát, nem isneritek. ÉN sem, de tudom, hogy jó. Hogy honnan, az nem ide tartozik. 1. NEM HINNÉTEK EL, 2. Az utálóknak aztán beszélhetek.. :D



2014. nov. 28. 11:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Persze, most probaljak menteni a nevet. Elojottek egy kis kifogassal a drog hasznalatara, ami talan megsiratja a lanyokat, hisz igy meg tudnak Justin-bol keresni egy-ket milliot.
2014. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Olyan rossz mikor megkedvelsz egy hírességet erre rosszat mondanak róla és a világ fele meg jót :D Szóval zavaró



Feladom nem érdekeltek csá nem szeretek senkit -.-

2014. nov. 28. 12:36
 23/28 A kérdező kommentje:
#20: Azok kamu rajongók voltak de most akaratlanul nevettem :DDDD
2014. nov. 28. 12:37
 24/28 anonim ***** válasza:
A homlokukra írták, hogy ők kamu rajongók, ezért leköpte őket vagy mi? Nőj fel kislány...
2014. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Mindegy! :D Nem mondok semmit.
2014. nov. 28. 12:49
 26/28 anonim ***** válasza:
Nincs is mit, szóval tök mindegy. Csak egy elvakult későn érő lány vagy.
2014. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Van ez így..
2014. nov. 28. 12:58
 28/28 anonim ***** válasza:

Aha értem... Szóval ha meghal valakid akkor nyugodtan drogozhatsz... Hagyjuk már. Elég szomorú, hogy 17 évesen ilyen buta vagy még.

De még mindig jobb, mint a rivó trilles rajongók, szóval van még bőven lejjebb.

2014. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!