Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan Justin...

Miért utálják sokan Justin Biebert?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem szeretik a bu zikat.

Lehet jönni hogy "Akkor beszélj ha letettél annyit az asztalra" és sablonszövegekkel.

2014. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem ismerem a zenéjét, de külsőre eléggé irritál.

Tiszta lányos. Semmi férfias nincs benne.

2014. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert egy irritáló, elkényeztetett gyerek. Ő nem egy kiemelkedő, vagy meghatározó tehetség, csak egy termék. És miután kifut a piacról, jön a következő, akit ugyanígy utálni fognak. Őt pedig mindenki elfelejti, mint előtte megannyi hasonló felkapott senkit.
2014. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nem ismerem annyira.Tudom hogy néz ki,és hogy énekes.
2014. nov. 19. 20:01
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Azért utálják,mert minden nap az ő botrányaival,van tele a média és egy beképzelt ember(nő) és ezt az emberek nagyon utálják ezt.a youtube on is azért olyan nézett a videója mert az emberek szeretnek rajta röhögni.15/F
2014. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 19. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Azert mert nagyon sok mindene meg van. A luxus autoktol az Apple termekeken keresztul a villan keresztul minden. Ezert azt hiszi, hogy mindent megtehet. Engem ez irrital benne a legjobban. Van egy par jo szama, az meg, hogy ki milyen nemhez vonzodik, az legyen maganugy..!
2014. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert tehetségtelen kis p'o'cshuszár
2014. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
86%

Nem tudom. én nem utálom. Nem hallgatom a zenéjét, mert nem az én stílusom. Miért kellene utálnom? :D Nem is hallok róla, egyszerűen nem érdekel, tehát figyelmen kívül hagyom.


Egyébként mindig óvatos vagyok az ilyen nagyképű, beképzelt kijelentésekkel... az igazság az, hogy nem ismerjük őt. Aki ide ír, azok közül valószínűleg senki, szóval a vélemények nem tapasztalatokon, csak feltételezéseken alapulnak. Attól még lehetnek igazak, de nem kell összekeverni azt, hogy valakit beállítanak valamilyennek azzal, hogy milyen valójában.


Hogy miért utálják? Legtöbben szerintem azért, mert nem szimpatikus nekik. Igenis vannak akik irigyek amiért ennyit elért (nem vagyok a rajongója). Lehet, hogy nem jó énekes, de énekes akart lenni (legalábbis gondolom:D), és ezt el is érte.

2014. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

Én is utálom. Aztán pár éve elgondolkodtam, hogy tud valamit a gyerek, mert kőgazdag és híres.

Az ő személyisége ilyen utálatos, csak tudta mit kell tennie ahoz, hogy bejöjjön neki az élet. Teljesen jó politikát is folytat, hisz a negatív reklám is reklám. Irigylem, hogy sok pénze, és jó női vannak, viszont én képtelen lennék egy ilyen személyiséggel, ilyen testben élni, szóval nem mondom, hogy cserélnék vele.


Az viszont tény, hogy egy semmirekellő hatásvadász celeb, olyan mint egy fiú luxusku*rv@.

2014. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!