Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyennek látod az ÁTLAG...

Milyennek látod az ÁTLAG magyar férfit és nőt?

Figyelt kérdés
Nem ismerősökre gondolok, hanem mikor végig mész az utcán, akkor milyen kinézetű embereket tapasztalsz, hogy látod őket? Pozitív és negatív vélemények egyaránt jöhetnek :)
2014. nov. 28. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén? Egyre szakadtabb, egyre letörtebb, egyre irigyebb embereket látok a jelenlegi politikai és gazdasági helyzetnek köszönhetően.
2014. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A férfiakat igénytelen, de büszke (mire fel?!), akarnok embereknek, a nőket pedig irigy, áskálódó kígyóknak. Van egy bizonyos réteg, akikre pozitív jelzőket aggatnék, de ez a tábor kisebb.
2014. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Savanyu megkeseredett emberek.

Soha semmi nem az o hibajuk mindig artatlanok.

Nem keresik a megoldast varjak mastol allamtol rokontol stb.

Szidjak a kormanyt az eletet a sorsot azert mert nem megy a szeker.

Kozben lustak barmit is tenni sajat sorsukert.

Ezen kivul felnek az elkotelezetsegtol nem hazasodnak de osszebatyuznak par het utan tobb elettarsat is elfogyasztanak.

Adot csalnak feketen dolgoznak es ezt teljesen normalusnak tartjak.

Nagyon egeszsegtelenul etkeznek betegesek mindere gyogyszert fogyasztanak rossz a fogazatuk es tul sok alkoholt isznak.

25 eve koltoztem kulfoldre

2014. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenkit kedvesnek talalok ,attol fugg,hogyan viselkedik az ember az emberrel szemben.

Atlagosan oltozkodnek,de szinesen, a jobb moduak,inkabb kocsival jarnak.

Altalaban siman lecsuszik az alkohol, mindenki torkan.Sajnos legyen az no,vagy ferfi.



Kint elek 27 eve.

2014. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Látom a magyarok magukra ismertek, megy a lepontozás. Pedig igazunk van. De itt is csak lepontozni tudtok, a képeteket nem meritek elődugni;)
2014. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Szia "Nem Tudom"!


Szerintem ne fogd vissza magad, tudják meg, mit gondolunk róluk, és hogyan látjuk őket, mint külső szemlélők. A magyarországon élő magyarok sem kímélik a "külföldi rokonokat".

2014. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Negatívan látják az életet, és ez kihat mindenre. Ehhez persze jön az anyagi bizonytalanság, és a "más a hibás" mentalitás is. Szerintem otthona létbizonytalanság szüli az elégedetlenséget. Ezt az után realizáltam, hogy külföldre költöztem. :)

Anyukámmal még mindig azon vitatkozom, hogy én a 4 órás munkámmal keresek közel 200 000 Ft-ot 25 évesen, ő meg 50 felett van, irodai munkával (másik városban, plusz útiköltség), keres 90 000-et.

2014. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én felkészültem, hogy agyon fognak pontozni, most kellemesen csalódtam! :D

Valahol sajnálom az embereket, de utálom ha valaki csak panaszkodni tud, tenni nem!

2014. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#3 jól is tetted, jó helyed van ott kint!
2014. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 vagyok pont ilyen az atlag magyar mint te elozo verig setodik a kritikan.
2014. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!