Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek mondanátok a magyar...

Milyennek mondanátok a magyar embert? Tudom, hogy számít, hogy falun vagy nagyvárosban nőtt fel, de mégis mi az alaptulajdonság?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 lába, 2 keze és 1 feje van.
2014. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezenkívül?
2014. ápr. 28. 09:42
 3/7 anonim válasza:
100%
Van neki 2 füle is...
2014. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Kicsit szolgalelkűek vagyunk szerintem ( a nagy többség) és nem merünk nagyot álmodni. Ha mégis van olyan ember, aki valahogy nem úgy csinál valamit mint mások, akkor hajlamosak vagyunk lehurrogni, idiótának nézni (függetlenül attól, hogy jól csinálja vagy nem). Van egy réteg aki nagyon okos, úgy értem bizonyos területeken szerintem elég okosak vagyunk, csak nincs pénz kiteljesedni, illetve hát nem a tehetséget támogatja az állam, hanem a kisebbség ökrök kapják a plusz pontokat. Ezért igazából összességében hülyék a magyarok. Amit én legjobban szeretek abban, hogy magyar vagyok az a beszélt nyelv. Gyönyörű nyelvünk van.

Jaj és egyébként kishitűek is vagyunk, nem igazán tudunk hinni a dolgokban és depressziósok. De tényleg, aki nem érzi magát annak az is az. Savanyú arccal mászkálunk az utcán, befordulva, akkor is ha nincs túl sok gondunk.

2014. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Gyávák,gonoszak,ostobák.
2014. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi magyarok irígyek vagyunk más sikereire. Amúgy pedig kövérek, slamposak, rossz kedvűek vagyunk.
2014. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az átlag magyar irigy, rosszindulatú és egyáltalán nem toleráns.
2014. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!