Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Horkolók! Titeket nem bosszant...

Horkolók! Titeket nem bosszant ha este felkeltenek? Mintha direkt horkolnank.

Figyelt kérdés
Állitolag horkolok,elhiszem,nem én szoktam hallani magam. 3an vagyunk egy szobaban,az egyik sose szol rám, a másik minden áldott este felkelt és dühöng hogy nem igaz.. De mintha attól jobb lenne hogy felkelt! Nem tehetek róla, ha horkolok is.. Fôleg ha beteg vagyok,40 fokos lázzal, alig bírok elaludni és mire elaludnék, fel vagyok keltve,és újra nem birok elaludni.. Szerintem ez nem fair..

2014. dec. 5. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

"Tehetsz róla, tehetsz ellene!". Csak nekem jutott eszembe ez a sor? :D

Ó, bszki, az irónia.


Igazából kiköltözhetnél a szobából. Vagy a másik. Esetleg vehetnél orrtapaszt vagy mit.

2014. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha beteg vagy, lázas, akkor nem fair.


Ha simán horkolsz, akkor menj orvoshoz, mert azon kívül, hogy nagyon irritáló, még az egészségedre is veszélyes. Több okból is horkolhat az ember, van olyan, ami kezelhető.


Én is felkeltem a páromat, ha nem tudok tőle elaludni, ő meg már mélyen horpaszt. Megkérem, hogy forduljon az oldalára, mert akkor nem horkol. Ő megfordul, és kész. Még mindig jobban járunk így, mintha másnap elsóznám a kávéját, odaégetném a kaját, és elaludnék a munkahelyemen, mert nem vagyok kipihenve. Nem beszélve arról, hogy ilyen türelmem se lenne, ha fáradt lennék miatta.

2014. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Téged is meg lehet érteni, de őt is.


Én alapjában véve egy nyugodt ember vagyok, de a horkolás, csámcsogás, fogcsikorgatás - tehát a kis zajok - nagyon fel tudnak bosszantani. Tudom, hogy nem szándékosam horkol az illető, de én sem tehetek róla, hogy nem tudok tőle aludni, ráadásul már a saját gondolataimat sem hallom tőle.

2014. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én horkolós szobatárs miatt vettem füldugót. De azért durva, hogy nem tudnak tőled aludni, aztán még neked áll feljebb!
2014. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A horkolásnak is vannak szintjei, én nem horkolok. Viszont nagyon idegesít ha valaki igen, de csak akkor, mielőtt még elalszom. Utána már nem zavar.

Osztálykirándulásokon volt rossz mindig, mert azonkívül szinte mindig egyedül alszom. Fél éve pedig ha valami zaj van, akkor füldugóval alszom, nagyon bevált. :D 20/F

2014. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem áll feljebb,igen ,mert hallottam amikor ez az illetô egy másik embert kel tett fel,mert "horkolt" (aha,épp, hogy csak szuszogott.) mellesleg a másik embert a szobaban ,érdekes, nem zavarja,egyszer nem szólt rám, hogy zavarnám,ôt is csak idegesiti,hogy a harmadik személy minden este ordibál (mert ô hajnalig dolgozik,de alszik vagy másnap delután 4-5ig) mi meg korán kelünk reggel,van,hogy én 4:40kor. És nme olyan kellemes arra felkelni 4 kor hogy ô ordít, mert "nem hallja a tv-t". Szóval nem hiszem hogy az helyes megallapitas, hogy nem tudnak aludni tôlem. Én/mi nem tudunk aludni tôle! Mert ilyenkor én alig bírok visszaaludni. Ja ,és az irónia az egészben, hogy ô (is) horkol. :) csak én nem vagyok olyan bunkô hogy felkeltsem.
2014. dec. 6. 11:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, nyilván nem tudja, hogyan kell alkalmazkodni, vagy ilyen a természete. Nem mondom, hogy ez egy jó természet, és nyelj le mindent, de a problémáját megértheted. Esetleg ha megbeszélitek, hogy fülhallgatóval tv-zik? A legtöbbnek van audio kimenete. Vagy vesz füldugót, hogy ne zavarja a horkolás. Ha semmi nem megy, akkor kérjetek másik szobát a harmadik szobatársaddal.
2014. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én ha a bandával alszom együtt, le szoktam dobni őket cipővel vagy párnával. De nálam ez max 1-2 éjszaka, hosszútávon nem tudnék együtt aludni olyannal, aki miatt nem tudok aludni.

A nem alvás komoly dolog, lecsökkenti a teljesítőképességet, koncentrációképességet, nyugtalanságot, frusztrációt okoz stb. Nem sima nyafogás, mer zavaró...

Téged ki kellene vágni. Koleszokban kellene horkolós szoba, ahova az ilyeneket gyűjtik. Hallgassátok egymást..

2017. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!