Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem törlik el...

Szerintetek ha nem törlik el a sorkatonaságot, ugyanígy megnőtt volna ezeknek a mai díszb. ziknak a száma?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyen emókra, swag-ekre, pávákra stb. (nem tudom mik vannak még)

Van összefüggés vajon?


2014. dec. 7. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy is megnőtt volna, mert nem soroztak volna be minden egyes embert.
2014. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
47%
Tuti nem lenne ennyi..
2014. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Őszintén? Szerintem előbb vagy utóbb igen, tudod az emberi hülyeség határtalan.
2014. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
59%
Nem akkor nem swag meg yolo menne hanem lelkisérült családverő "férfiak" lennének divatosak.
2014. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen 18 év alatti, úgyhogy nem érintené őket a sorkatonaság. A többség meg egyébként is kinövi ezt a divatot huszonéves korára.
2014. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Megnőtt volna igen. A katonaság is megváltozott volna, mint amerikában ahol vannak homár katonák akik olyanok is.


De mikor volt is akkor is arról szólt az egész... hát szóval a csicskáztatásról, az agresszívebbek pozicíóba jutottak és szadiztá a "kopaszokat" és az egésznek valami borzalmas iskolai távor jellege volt, csak fegyverkkel.


Ha végignézel a régi "katonaságban járt" emberekről mit láttsz? Semmit. Apám volt alkesz, nagybátyám is volt még nagyobb alkesz, Gyuri bácsi is volt és nem bír felemelni egy téglát...

2014. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
29%
Csak szerintem provokatív jellegű a kérdés?
2014. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, de pont ugyanezen gondolkodtam tegnap. Szerintem egyáltalán nem lenne ennyi belőlük.
2014. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#9


A divat ugyanúgy divat maradna. A férfipéldakép otthon ugyanúgy nem lenne meg a legtöbb helyen.


1-1,5 év bohócodással nem lehetne ezt viszafordítani. Főleg hogy a gazdagok ellógnák, a cigusok meg ellopnának mindent amikor hátat fordít az őrmester

2014. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
lehet kevesebb lenne,de nem érdemileg,most meg mit érne,fegyver sincs ebben az országban.
2014. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!