Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek az egyébként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek az egyébként jóképű pasik, akik hangoztatják, hogy a duma meg a kiállás a fontos, holnap egy nyomi testtel és arccal ébrednének, sokáig gondolnák még ugyanígy?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem rínának. :)
2014. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
nem csak a jóképűek hangozztatják. Nem vagyok annyira jóképű, de én is így gondolom.
2014. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem. A duma és a kiállás szart sem ér, ha nem párosul mellé elviselhető külső.

Nyilván hamar rájönnének amikor a lányok zavarukban vagy kiröhögnék vagy bunkó módon beszólnának neki, esetleg flegmán levegőnek néznék miközben a dumáját nyomja.

2014. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiken tudsz változtatni, és vannak dolgok, amiken nem. Ha végtagok nélkül születsz, sose fog kinőni, esetleg kaphatsz mű végtagot. Viszont ha nem ilyen problémád van, a legtöbb esetben igenis tudsz azért tenni, hogy előnyösebb legyen.

Én nagyon erősen pattanásos tini voltam, és most is előfordul, hogy begyullad és kisebesedik a bőröm itt-ott (pl. óvatosan kell bánnom az olajos magvakkal, mert kipattogok tőlük). Most mégis megfordulnak utánam az utcán, és elismerően megnéznek.

2014. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Egy péntek éjszaka után felkötnék maguka. :D
2014. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Brutálisan helyes vagyok*.*
2014. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg, de ezt nem mindig kifejezetten a jóképű pasik hangoztatják. Ismerek néhány férfit, akik ezen a véleményen vannak és egyik sem dicsekszik kiemelkedő külsővel, sőt van, akinek jókora sörpocakja van, a másik meg kisfiús, vékony test és arc, alacsonyabb termet kombó és még sorolhatnám. Nincs problémájuk a csajozással, elég könnyen tudják szédíteni őket.
2014. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichológusok rendelői tele lennének pácienssel.
2014. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!