Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért magázta egymást a fickó...

Miért magázta egymást a fickó és a nő, holott mind a kettő 26 évesek?

Figyelt kérdés
képzésen vagyunk , én 18 éves vagyok , de a többi kétszer annyi idős nálam , az oktató 26 éves , az említett férfi szintén 26 , és mielőtt megbeszéltük volna hogy tegezni fog mindenkit az oktató , előtte a 26 éves férfit magázta , beszélgettek , és uramnak szólította , nem túlzás egy kicsit? Én 18 éves féfi vagyok , de én még a 60sokat is tegeztem.

2014. dec. 7. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez úgymond hivatalos környezet, ezért ez így normális először.. más kérdés hogy utána már megy a tegeződés, de nem tegezhetsz le ilyen esetben egyből valakit, nagy bunkóság lenne.
2014. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberek között illik a magázódás főleg hivatalos helyeken. Jó megint más egy munkahely ahol kollégák közt tegeződtök én is tegezem majdnem az összes kollégámat akik 30-40 esetleg 50 évesek. Ők direkt ezzel fogadtak nehogy jónapot meg csókolóm meg magázás legyen. A korombelieket tegeztem nyilván. De egy hivatalos helyen még régen a munkaügyi központba akik szintén tőlem nem sokkal maximum 3-4 évvel idősebbeket is magáztam mert hivatalos helyen így illik. Amikor kollégiumba dolgoztam x ideig portásként meg más kisegítőnek akkor is a nálam fiatalabbak meg a velem egy idősek is magáztak, alig mert 2-3 ember letegezni engem. Meg ugye oké hogy ha elmész mondjuk boltba vagy valahová és te 18 évesen letegezel egy 23-25 éves nőt azzal még úgy nincs baj csak azért ha már 30 túl már illik magázni őket is.


Én egyszer mentem adóhivatalba valamit intézni új ügyintéző került a régi helyére aki nyugdíjba ment egy fiatal kiscsaj nálam 1 évvel idősebb, mivel úgy kellett lehívatnom így nem is tudtam ki ő csak akkor láttam hogy egy helyes fiatal lány közeledik felém és Jó napottal köszön bemutatkozik és magáz tovább így értelemszerűen én is magáztam ami furcsa volt egy picit mert pont ebbe a korba még utálják ha magázzák őket főleg a korabeliek. Jártam már én is így hogy 17-18 évesen elmentem venni valamit egy fiatal lány volt a kasszánál de nálam azért idősebb volt persze és volt hogy én lemagáztam és mondta hogy tegezzem nyugodtan.


Munkahelyemen is egy 30 év körüli nő ugye az egyik biztonsági őr, látta hogy új vagyok meg először jó napottal köszöntem akkor mondta hogy akárki van ott mindegyiket tegezzem meg sziával köszönjek egész nyugodtan mert oké hogy külön cég, de munkatárs vagyok. Ahogyan egy 40 év feletti csinos nő is volt ott akit magáztam és ő is mondta hogy nyugodtan tegezzem. De ez is megint más.


Én is voltam oktatáson még 2 éve és ott az oktató rögtön azzal kezdte hogy tegeződjünk, mert ő 32 éves volt a csoport fele 20-25 éves, másik fele meg 35-50 év körüliek voltak, és akkor mondta hogy tegeződjünk meg ő is szeretné ha mindenki tegeződne ha olyan csapatmunka adódna mert elvégre egy társaság vagyunk és ezt akkor így illik.

2014. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!