Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm és a párom...

A legjobb barátnőm és a párom utálják egymást. Nem tudok mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Életemben először találkoztam valakivel, akivel tökéletesen megértjük egymást, olyan természetes a vele való együttlét.

Véletlenül összefutottunk a barátnőmmel, felmérte és kb nem volt hajlandó válaszolni neki, se ránézni, hiába próbált meg a párom kedves lenni hozzá (végül ő is feladta és figyelmen kívül hagyta). Összesen talán 10 szót válthattak egymással, este meg írt a barátnőm nekem, hogy a pasi nagyon ronda (nem is!) és bunkó, de "nekem első alkalomra jó lesz". Erre nem tudtam mit válaszolni, olyan megdöbbentő volt.

Nem tudok rájönni, hogy most tulajdonképpen mi baja volt vele? És mit tegyek ilyen helyzetben, mert biztos, hogy még fognak találkozni, bár igyekszem ezt elkerülni majd.

22/L


2014. aug. 24. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Elirigyelte tőled a barátnőd.
2014. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd gyerekes irigy és rosszindulatú.

Gyerekes azért, mert utoljára egy 3 éves kislányt láttam aki úgy tett, mintha a másik nem létezne.

Irigy mert neked van neki meg nincs, ezért fikázza a tiedet, "ha már neki nem jött össze akkor neked se legyen már jó" alapon

És rosszindulatú mert ebből a mondatból hogy neked első alkalomra jó lesz, tisztán látszik, hogy kapcsolatotok minél hamarabbi végét kívánja.

És ez a legjobb barátnőd?!

2014. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak féltékeny! Nem tudja elviselni, hogy nem az ő pasija. Ellenreakció: A tied sem legyen! Hagyd figyelmen kívül, a pasid legyen a lényeg. Mindkettőnek úgysem fogsz megfelelni!
2014. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem nem a barátnőd...


ha értelmes érvei lettek volna (pl ha mondjuk ismeri régről a srácot vagy tudja róla h hűtlen típus stb..) de ismeretlenül ilyen hülye érvekkel..

2014. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ő 3 éve kapcsolatban van, még külön albérletbe is költöztek és bár én se kedvelem a barátját (akinek kedvenc "szórakozása" a rongálás és a verekedésbe keveredés), de ilyet sose mondtam volna egy 5 perces találkozó után, főleg, hogy tudom, hogy mai napig oda-vissza van érte. Napok óta nem írtam neki, bár pont tegnap írta, hogy "végül is nekem kell, hogy tetszen, ő nem szól bele". De ez akkor is rosszul esett :/
2014. aug. 24. 13:16
 6/9 anonim válasza:
11%
Tudod ha a pasi nem elhhagy a baratnod ott lesz a baratsag elorebb valo csak ezt sokan elhibazzak...
2014. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Már hogy lenne a barátság előrébb való kedves utolsó??

A barátnője majd összeházasodik vele és együtt fognak gyereket vállalni? Nem. Szerintem se, úgyhogy ezt itt le is lehet zárni....

2014. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a legjobb barátnődhöz... Ez minimum megért volna neki egy pofont tőled.
2014. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt írtam volna neki vissza: 'mi bajod van te állat?', lehet ezért is nincsenek barátaim?

Elég beképzeltnek tűnik a barátnőd + olyan pasival van aki egy gyengeelméjű? Ha az embernek ilyen "barátai" vannak akkor micsoda szerencse, hogy nincsenek ellenségei!

2014. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!