Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám magam "átszoktatni...

Hogy tudnám magam "átszoktatni" arra, hogy egész éjjel tanulok, és délután alszok?

Figyelt kérdés
Reggel elmennék suliba, és ahogy hazajöttem 2-től 9-ig aludnák, és éjjel tanulnák, (éjjel 4-től 6-ig megint aludnák). Hogyan tudnám magamat erre átszoktatni?

2014. dec. 7. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Elméleti síkon úgy, hogy egyik éjjel nem fekszel le és másnap iskola után már eléggé fáradt leszel. Hazaérsz az iskolából besötétítesz a szobádban és lefekszel. 9-re beállítod a csörgőórát és felkelsz. Tanulsz 4-ig, majd visszafekszel, majd 6-kor kelsz. Ez menne pár napig aztán átállna szervezet. Bár ezt igazából nem javasolnám, mivel nem véletlen, hogy éjjel alszunk és nappal vagyunk éberek. Gondolom hosszú távon eléggé megsínylené a szervezeted. Miért akarsz ilyen drasztikus váltást?
2014. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak 1 hétre kellene ez a váltás. Koleszban vagyok, és hát elég... néhány ember aki itt van, és nem mindig lehet éjjel aludni. Mivel már csak 1 hétig vagyok itt :) ezt kéne kibírnom.
2014. dec. 7. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem akkor már erre az egy hétre nem érné meg kísérletezni. Gondolom délután sem garantált az alvás akkor. Inkább egy jó füldugó és egy alvómaszk.
2014. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így kb 2 hétig sz*rul lennél, kedvtelenség, levertség

szerintem

sajnos nekem nincs rendszerem egy ideje, és nem tudom magam beállítani, össze-vissza vagyok fent.

nem hiszem, hogy vissza tudnál aludni 4kor.

de ha igen, ugyanúgy, vagy még jobban, össze leszel zavarodva.

szerintem jobb a rosszul alvás/kevés alvás, mint ez, főleg ha csak 1 hétről van szó

inkább kelj 4-5 kor, tanulj, suli, tanulj, és korábban alszol.

esetleg kevesebbet is aludj, hátha mélyebben tudsz úgy, és fel sem kelsz közben (bár ettől szintén rosszabb lesz a memóriád, de még mindig jobban jársz így).

2014. dec. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!