Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Zavaró, ha egy srác...

Lányok! Zavaró, ha egy srác nagyon finnyás?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy ha talál a húson kövér részt, azt egyből kiköpi, nem eszi meg a spenótot, salátát, és a legtöbb zöldséget.
2014. dec. 14. 16:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy zavarna, én is iszonyatosan finnyás vagyok.
2014. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Én bartosista vagyok. Remélem ezzel mindent elmondtam.
2014. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy kiköpi? rendes finnyás ember ilyet be se vesz a szájába.. amúgy nem zavar, én is finnyás vagyok, csak ne nyavajogjon miatta.
2014. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nem, mert én is az vagyok, "köpködhetünk" együtt :)))
2014. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én azt főzök és úgy ahogy szeretem. ha neki valami nem tetszik nem eszi meg. ez rendben van. csak ne várja el hogy én alkalmazkodok az ő szokásaihoz
2014. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 Na azt megnézném. :D
2014. dec. 14. 16:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy ne legyen finnyás, vagy legyen pénze, amivel ellensúlyozható a finnyássága (értsd: ha nem ízlik a főztöm, menjen el étterembe).
2014. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

#7:

Én is :))) #5

2014. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Az h valaki nem eszi meg a spenotot vagy zoldseget, egyebeket az nem finnyassag. En se szeretem a spenotot, tok fozeleket, kukorica kasat, halat, pacalt, sziv, tudo, maj, farhatot. Nem izlenek ezek az etelek, nem szeretem oket es igy nem eszem meg. Csaladom meg amikor volt bnom, ok tudjak jol, hogy nem eszem meg. Ha pl vendegsegbe kerulnek es halaszlevel kinalnanak akkor illdelmesen kozolnem, hogy en nem szeretem es akkor, ha van mas akkor ugyis azzt adna a hazigazda. Aki meg kopkod az bunko, neveletlen ember, szolidan lehet egy zsepibe tenni azt a maradekot ami zsiros. Persze csapadban nem kell azert ugy viselkedni h zsepibe vsgy szalvetaba stb.... de vendegsegbe illo volna. 26f
2014. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!