Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha leszbikusok mennek kézenfog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszbikusok mennek kézenfogva az utcán, azt miért tolerálják jobban, mintha két srác tenné ugyanezt? Ez csak kézfogás, nem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
A kézfogás valóban csak kézfogás. Helyes észrevétel, Pistike, gratulálok!
2014. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyik sem taszitóbb vagy vonzóbb a másiktól... legalábbis számomra. Szerintem nincs különbség a meleg és a leszbi párok között. Úgy is mondhatnám, hogy "egy kutyafasza".
2014. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Először is a legjobb barátnőmmel szoktam kézen fogva menni. :D De szerintem a meleg párok járhatnak kézen fogva az utcán, egészségükre! :)
2014. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kérdés:) Nagy heterók mit válaszolnak kivi vagyok:D
2014. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok első,de tökmindegy,nem magam miatt kérdezem
2014. dec. 13. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
lányok alapbol szoktak kézenfogva menni de fiuk többnyire csak ha melegek
2014. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a meleg párok nagyon aranyosak, de valahogy a leszbikusokkal nem tudok kibékülni...


17L

2014. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

..miért nem tudsz "kibékülni" a látványunkkal?(kézen fogva sétálunk, nem nyalakszunk,m. Ti(heterók) az utca kellős közepén v. rosszabb az orrom előtt-Nemtől/nemi orientációtól függetlenül, visszataszító látvány)


A kérdésre válaszolva:Szerintem,m. a "férfi legyen férfi"-felkiáltással elítélik Őket(a férfi párt), nem számít,h. jó emberek vagyunk v. rosszak, "címkézzük fel, őket"-és 1ből bátrabban lesznek 1enek a szókővel dobálózók.

"az vesse rá(nk) az első követ, Aki.."..nem akarja/tudja kimutatni az érzéseit(kézfogás is érzelem<3kimutatás)

Részemről, nagyon boldog vagyok, amikor 1 férfi v. női párt látok kézen fogva, tegyen így mindenki, aki meleg.

(naív kijelentés, én ne tudnám?!;))

Hajrá fiúk-lányok!(meleg v. sem,nem zavar! Én(és még páran) nem vagyok/unk a tömeg hanja..)

Civis 27L<3/Nő!

2014. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A dél-amerikai országokban heteró pasik is járnak kézen fogva.
2014. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!