Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes egyáltalán szeretni...

Érdemes egyáltalán szeretni bárkit is?

Figyelt kérdés

Az emberek undorító önző lények. Igen,ha ez nem lenne nem tudnánk élni de azt hiszem némi altruizmus is szükséges ahhoz hogy kiérdemeljük a társas lény címet.

Milyen jogon szrnak le engem az emberek? Minek szeretek meg annyi mindenkit? A szívem beleszakad vagy talán csak élni nem érdemes? EGyszerűen sose szeretett senki :( Mindig csak a jókedvű,menő,csinos embereket szeretik. Mindenki bánt, a barátok ( ha egyáltalán lehet ennek nevezni itthagynak,nem kellek nekik) unalmas lennék? Most ne írjátok,hogy jaj hisztizel rossz a kedved blabla... ilyen helyzetben kinek ne lenne? Nem akarok soha többé kapcsolatot soha soha el akarok költözni valami messzi világba,vagy csak a számítógép előtt bújni ahol szabályozni tudom a társaságot és ha cseszegetnek csak megnyomom az OFF gombot.


2014. dec. 15. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Jó.
2014. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem várhatod el, hogy szeressenek. De ha teszel érte valamit, amivel kiérdemelsz egy barátságot, akkor fognak. Lehet, hogy a nagy többség nem törődik majd vele, de lesz egy kis százalék, akiket a barátaidnak mondhatnál közülük.
2014. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretlek. Leszünk barátok?
2014. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, beszélgethetünk. Én nem b..szlak át. :)
2014. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos valamilyen szinten igazad van. Az emberek 90%a önző, gonosz törtető söpredék. Mennyi idős vagy?

Sos e add fel. Én már rég feladtam, mikor hirtelen annyi csodálatos emberrel találkoztam, hogy elakadt a szavam. Mindig lesznek ilyen angyalok, akik megmentenek. Engem is megmentettek. Csak ki kell őket várni, és jönni fognak.

2014. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az emberek undorító önző lények."


Kösssz, ez jól esett! :-/

2014. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még jó hogy én wookie vagyok.


Hwrarhhwaruruhawrwrwrw wruraura

2014. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!