Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érdemes valakiért...

Miért érdemes valakiért rajongani és szeretni?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen találtam egy mostanában feltörő énekes csajt, és mondhatom szerelem első látásra, viszont olyan rossz látni ha kirak egy képet és mondjuk két csávó között ül, szívesen lennék ott én is olyankor

Ez a jó megközelítés vagy mégis mi?

20/F


2012. nov. 24. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Pereld be.

Hogy merészel mások között ülni?

2012. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg gáz, először közösen ülnek, aztán meg közösülnek. Így megy ez...
2012. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huh.

Persze , én is szívesen randevúznék Milla Jovovich társaságában.Ezeknek a színészeknek , énekeseknek az a dolguk hogy szórakoztassanak minket , alap hogy jól kell kinézniük és vonzónak kell lenniük.És tetszeniük kell az embereknek.


Viszont ne essünk túlzásokba.Nem szabad "beleesni" egy ilyen emberbe.

2012. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te vagy az aki a minap felháborodott azon, hogy az énekesnő miért nem megy le a közönséghez, hogy a rajongók simogathassák?:D

Akárhogy is a megközelítésed semmiképp sem jó. Amit ilyenkor érez az ember nem szerelem, rajongás legfeljebb, meg vonzalom. Az ilyesfajta "szerelem" leginkább a gyerekekre, max a tinikre jellemző. Szerintem az ember nem lehet igazán szerelmes valakibe akit nem is ismer. Lehetsz szerelmes abba, akinek hiszed őt, de ez csak a te fantáziád. Ebben a korban ezt már nem kéne komolyan venni.

2012. nov. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok az a srác :D

Voltaképpen én a kisugárzásába szerettem bele

2012. nov. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!