Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen nagyszabású...

Kinek milyen nagyszabású tervei vannak a következő pár évben? Vagy mit szeretne elérni?

Figyelt kérdés
Ha már meg tudod fogalmazni és le tudod írni, az első lépést megtetted a célod érdekében. ;)

2014. dec. 15. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Világmegváltásnál lejjebb nem adom.
2014. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiii ***** válasza:
100%

Nálam folyamatos nagyszabású terv minden másodpercben a szellemi és lelki fejlődés. Tehát szeretnék minél több élményt, élettapasztalatot és tudást szerezni. Továbbá nyelveket tanulni, kultúrákat, zenéket, embereket megismerni, emberek gondolatait (itt mondjuk elsősorban a filozófiára gondolok) megismerni.

Aztán, ami időhöz köthető, az az érettségi. Szeretnék magyarból és művészettörténetből kiemelkedően jó érettségit tenni idén, a többiből meg olyan "normálisat".

Aztán megszerzem ötödik évben a szakmámat, és felvételizek vagy szobrász szakra, vagy rendezést tanulok majd. Vagy egymás után mindkettő.

És szeretném megjavítani a családom légkörét.

2014. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piriiiii ***** válasza:
100%

Látom magam előtt az egészet, nagyon vizuális típus vagyok, és sikerülni fog minden, kivéve talán az utolsót.

Neked miféle terveid vannak?

2014. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egy kalappal mindenkinek. :)


Én a következő években szeretnék minél több országban élni (rövidebb-hosszabb ideig), sokat utazni. És saját vállalkozásba kezdeni.


Kb. 1-3 évre meg van a fő irányvonal. :)

2014. dec. 15. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:

szeretnék munkát, barátot, barátnőt, és legalább egy élményt.

a munka valószínűleg összejön, a többi álom marad

2014. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit, már nincs célom.
2014. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szeressen akit szeretek.
2014. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

a szakmám hobbi is, szeretem csinálni - tehát ez miatt is - egyre profibbá is szeretnék válni benne.

+még 1 amit kihagytam: fl stúdióval megtanulni zenét csinálni. nem vagyok az, aki egész nap zenét hallgat, és ha nem szól egy órát, rosszul van, viszont elég közel érzem magamhoz, és szeretném az ötleteimet megvalósítani, életre kelteni, tovább gondolni, és egésszé alakítani.

nagyon közel állnak hozzám a kreatív dolgok.


tehát ez a 4 nagy terv van: szakmai fejlődés, barátnő, zene, barátok.


és egyelőre abba az ördögi körbe ragadtam be, ahol ezek hiányában ritkán van erőm tenni valamelyikért is.

szerencsére már látszik a fény :)

2014. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Először is elvégezni az iskolát, közben dolgozni mellette, akár gyakornokként. Suli közben két nyelvvizsgát letudni, aztán még több nyelvet tanulni, diploma megszerzése után dolgozni egy tök jó helyen, korrekt fizuval. És élni közben az életet, mondjuk utazgatni ide-oda. Akár élnék is külföldön.

22L

2014. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sok sikert mindenkinek! :)
2014. dec. 16. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!