Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondják azt egy emberre, hogy...

Mondják azt egy emberre, hogy "Van egy kis bukéja"?

Figyelt kérdés

Iskolás karácsonyra egy olyan gyereket húztam, aki irdatlan büdös a tesiórák után, emiatt úgy döntöttem veszek neki 3 dezodort, meg a kedvenc csokijából párat.


Naszóval szoktunk ilyen játékot játszani ajándék osztáson, hogy mi körbeírjuk az embert, többiek meg kitalálják, hogy ki az. És én bele szeretném mondani, hogy "Ennek az illetőnek van egy kis bukéja tesi órák után" de nem vagyok biztos benne, hogy ez így értelmes.


Egyébként, akit ez zavarna az illető nagyon kedves barátom, és tudom, hogy poénra fogja venni.:D



2014. dec. 15. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gusztustalan, hogy meg akarod alázni. Gratulálok.
2014. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kéne. Négyszemközt lehet, de nyilvánosan ne.
2014. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiába fog vigyorogni, azt csak kínjában fogja tenni. Ne vegyél neki dezodort, és osztály szintű röhögést elindító szöveget se eresszél el.
2014. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!