Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen modszereket javasoltok?...

Milyen modszereket javasoltok? 14L

Figyelt kérdés

ELSOS GIMNAZISTA vagyok. 4es 5os ledzek felevkor egy eros gimnaziumban, de nekem az 5os a kituzott cel MINDENBOL. A gond ez:

-valami mindig elvonja a figyelmem pl.telefon, valami kutyu az asztalon...etc

-hazajovok es mivel este keson fejezem be a tnulast->alszok, mert hulla vagyok->este 8kor fogok neki->hajnali1ig tanulok

Milyen modszereket ajanlotok, hogy jobban menjen nekem a tanulas? Esetleg tegyem ki a telom a konyhaba vagy valahova, h ne essek kisertesbe? Ulve vagy fekve tanuljak? Asztalnal vagy agyon? Kinek mi valt be?



2014. dec. 15. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenféle kütyüt rakj el a közeledből. Hazaérsz 1 óra pihi és állj neki tanulni. Én fekve mindig jót alszom a könyv mellett.
2014. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ne mennyiség, hanem idő alapján tanulj.

Mármint ne azt tuzd ki célul hogy ezt a 20 oldalt most mgtanulom hanem hogy most, 5-7ig csak ezzel foglakozok, érdemes másfél két óránként tartani egy 20 perces szunetet

2014. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!