Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14-15 éves fiúk, ti örülnétek,...

Sindei Lola kérdése:

14-15 éves fiúk, ti örülnétek, ha egy kis névtelen meglepetés ajándékot találnátok a táskátokba rejtve, "Boldog Karácsonyt XY (a név)! " felirattal? (Részlet lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek szeretnék adni egy kis apróságot (csokit, vagy ilyesmit) karácsony alkalmából, de tényleg, csak úgy, hogy örömet szerezzek neki! De elég félénk, szégyellős vagyok, sehogy sem bírnám rávenni magam, hogy szemtől szembe adjam oda neki.

Csináltam egy ilyen "Boldog Karácsonyt, XY(a fiú neve)!" feliratú kártyácskát is, kivágott újságbetűkből, hogy a névtelenség megmaradjon, még véletlenül se találhassa ki a nevem. De elég bizonytalan vagyok, hogy oda adjam-e neki (persze titokba, a táskájába belecsempészve). Ugyanis a barna betűket összeolvasva benne van ebbe a Boldog Karácsonyt-ban a nevem is, és igazából jó lenne, ha rájönne, de na.

Szóval szerintetek jó ötlet odaadni? Ti, fiúk örülnétek egy ilyen kis figyelmes karácsonyi meglepetésnek? Valyon észrevenné, hogy benne van a nevem?



#szerelem #meglepetés #karácsonyi ajándék #szerelem kérdés #névtelen ajándék
2014. dec. 16. 14:28
 1/1 Trafó1 ***** válasza:

Csináld de ne kirakott betűkből és írd alá nyugodtan, örülni fog neki és lehet rázmozdúl.

Sok sikert.

2014. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!