Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyíregyházán melyik a legjobb...

Nyíregyházán melyik a legjobb bulihely?

Figyelt kérdés

Voltam már a Hollywoodba, nem rossz, csak sok a túl fiatal, tehát a 16 éves, amúgy egész türhető lenne.

Voltam a Macallanbe, na ez tetszett, idősebb emberek is voltak, csak itt meg a 17-8 éves a kevés, tehát az én korosztályom.. :D

Máshol nem voltam, ez a 2 van a "központban".

Mit gondoltok, melyik a legjobb? Szombaton is jó bulik szoktak lenni? Mert most akkor megyünk, csak félek, hogy nagyon kevesen lesznek.. :/


2014. dec. 17. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt nincs legjobb :-D Macallant még hagyjad is :) Csak fiatalka vagy, mert a legtöbb buli ott 18+-os :)
2014. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok, szóval bármikor beengednek.
2014. dec. 17. 15:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktak lenni szombaton is, nem tudod véletlenül? :)
2014. dec. 17. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, elnèztem. Ne haragudj, hogy lefiataloztalak :)


Szoktak lenni szombaton, persze :)

2014. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, köszi. Azt nem tudod, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy szombaton 17+ vagy 18+ lesz? Mert jönne egy haverom is, aki 17 éves (3 hónap és 18), és nélküle nem mennék el..
2014. dec. 17. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... Mivel engem nem érint ez a korhatáros dolog, mert elmúltam 18, sosem szoktam ezt figyelni, viszont ajánlom figyelmedbe a FB oldalukat, ott a plakátokon általában feltüntetik a korhatárt. Most perpill nem láttam a szombati plakáton a korhatárt, ezért megérdeklődtem, mi a helyzet a szombattal. Nem kaptam érdemi választ. Szerintem írj üzenetet a FB-on a Macallan-nek, bizti segítenek :)


[link]

2014. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!