Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miket szoktál álmodni? Vannak...

Miket szoktál álmodni? Vannak visszatérő álmaid? Milyen álmokat találsz kellemesnek? Mi volt az eddigi legjobb és legrosszabb álmod?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de hirtelen elkezdett érdekelni ez. :D

Nem hiszem, hogy az álmoknak jelentésük van, vagy ilyesmi, csak úgy érdekel.



2014. dec. 12. 20:23
 1/5 piriiiii ***** válasza:

Az álmok véletlenek.

Az álom az adott környezetből jön létre. Hangok, illatok, gondolatok után. Azt olvastam, hogy a mindenkinél nagyon gyakori zuhanás érzete onnan jön, hogy például, ha fel van húzva a térded az elalvás pillanatában, akkor, mivel az alvás alatt a tested bénultabb, ernyedtebb állapotban van, elcsúszik a lábad, így ez olyan érzést kelt, mintha zuhannál. Továbbá a repülést tartalmazó álmok akkor keletkeznek, ha nagyon kényelmesen fekszel, nagyon jól tudod venni a friss, oxigénnel teli levegőt, így felszabadulsz.

Vannak olyan visszatérő álmaim, amiknek a témája ugyanaz, de azért eltér bizonyos dolgokban. Ezek rémálmok sajnos. A legrosszabb álmaim is ebből erednek nyilván, gyilkosság, én öltem, engem késetlek meg, hasonlók.

A legjobb álmaim sokszor a természetben történnek, repülök, állatokkal vagyok, különleges tájakon suhanok át, vagy az óceán mélyén vagyok egy bálnával.

Emberekről ritkán álmodok.

És Te miket szoktál álmodni? :)

Egyébként van, hogy jelentésük van az álmoknak. Nem árt figyelni rájuk.

2014. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából van. :)Én ha sokat eszem, hülyeséget álmodok, vagy ha sokat gondolok valamire lefekvés előtt, akkor arról...

De lehet egy elfojtott vágy megnyilvánulása, vagy valamitől való félelem jön elő az álmodban. Tehát álmodhatsz a múltról, a jelenről, de esetleg a jövőről is.

2014. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére már régen volt.Sokáig azt álmodtam,hogy leesek az erkélyről és nagyon rossz arra ébredni,hogy összerándul az összes izmod.
2014. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az almok furak sokszor.En kis koromban olyan 3-4 evesen azt almodtam,HOGY MEGHARAPOTT MIKEY MOUSE.Es ez komoly.Meg olyant is almodtam pont amiutan meghalt mamam es vele voltam es beszeltem vele a temeteserol meg ilyenek
2014. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és bocsánat, hogy ilyen későn reagálok.

Nekem mostanában a visszatérő álmom, hogy töriből dogát írunk, és nem tudok semmit. Meg az is gyakran előfordul, hogy sok ember előtt kell verset mondanom, és nem emlékszem a szövegre. Meg kiskorom óta rendszeresrn álmodom azt, hogy repülök, és mindig ugyanúgy kell csinálni, mindig ugyanolyan érzés. Meg hát, rólam azt tudni kell, hogy megszállott Harry Potter rajongó vagyok, és már évek óta álmodom néha, hogy varázsolok, meg ilyenek. :D Meg ilyen fantasy dolgokat is szoktam álmodni, a múltkor az volt, hogy kitört a háború az emberek meg ilyen fura, óriási, ijesztő lények között, baromi ijesztő volt, de élveztem. :D Ez lehet azért van, mert mindig ha megyek az utcán vagy ülök egy unalmas órán, elképzelem, hogy milyen lenne, ha egy iszonyat nagy lény hirtelen megjelenne, és mindenki megijedne. Kérlek, mondja valaki, hogy nem csak én képzelgek ilyeneket. :D

2014. dec. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!