Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léteznek olyan (intellektuális...

Léteznek olyan (intellektuális +tevékeny) lányok-nők 2014-15ben, akik nem a bulizós, népszerű, vicceskedő fiúkra-férfiakra vágynak? * Ha igen, hogyan lehet őket megtalálni?

Figyelt kérdés

Tehát a fiú-férfi nem egy félénk vagy aszociális ember, hanem zárkózott, nem anyagias élvezeteknek élő, komoly személy, nem vágyik publikus életre, inkább hasznosabb dolgokkal tölti az idejét.


Sajnos úgy vettem észre, rendszerint az ilyen lányok otthonülős típusúak, akik elérhetetlenek, vagy nem is érdekli őket a párkapcsolat, vagy ők is a közkedvelt/divatos férfikarakterekre vágynak.



2014. dec. 18. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pl. ilyen vagyok, most itthon ülni kényszerülök, mert jövőre megyek fősulira, és munkát pedig nem találok.. Ja, és 19 vagyok.
2014. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenki lehet komoly személy a saját területén.
2014. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
2014. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy tuti van, de ő a barátnőm, szóval róla lemaradtál :P
2014. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Egyetemeken, főiskolákon biztosan találsz ilyet is.


Gondolom ha máshol nem is, ott nagyobb arányban fordulnak elő.


Vagy pl. kulturális fesztiválokon, eseményeken, kiállításokon, előadásokon, komolyabb zenei koncerteken (értsd, nem diszkó, hanem rendes leülős zeneértős koncert), sporteseményeken.


Nem igaz, hogy nincsenek, csak nem csengetnek be az ajtón, és nem is fognak feltétlen hozzád odamenni az utcán vagy bárhol, hogy helló, én egy értelmes, kedves, intelligens nő vagyok.


Ehhez jó eséllyel tizentöbb nővel is kénytelen leszel elbeszélgetni, hogy egyáltalán fény derüljön arra, milyen ember is ő.


Fárasztó, d evagy fektetsz bele rendesen energiát vagy nem.


Én annak idején, mikor a férjemet megismertem, előtte futószalagon randiztam. Nem, nem a szexre értem, hanem igen is válogattam, mert volt egy többé kevésbé stabil elképzelésem, hogy kivel tudnék értelmes kapcsolatot kialakítani. De ez nincs ráírva senkinek sem a fejére, szóval kénytelen voltam legalább egyszer kétszer szót váltani az emberekkel,hogy kiderüljön milyen az illető.


Erre kiválóan alkalmas volt számomra az internetes társkereső, ugyanis ott annyival könnyebb, hogy a levélváltás után már van egy előkép, ami könnyíti a helyzetet, és nem kell felesleges személyes találkozókba belemenni. Biztonságosabb. Aki meg hajlandó volt levélben is hosszabban elbeszélgetni velem értelmes témákról, azzal jó esélyes életben is ment a beszélgetés.


Nem kell az én példámat követni, bárhol ismerkedhetsz, de akkor is kénytelen leszel sok sok lánnyal felvenni a kapcsolatot, hogy megtaláld akit keresel.

2014. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Janka néni ***** válasza:

Mindenki, a csendes intellektuális típusok is vágynak társasági életre. Sajnos ezek a drágábbak (színház, múzeum, klubbok) és vidéken nem igen vannak. Pedig ezeken a helyeken egymásra találhatnak az összeillők.

De bár milyen furcsa is, a piacon mindenre van kereslet, csak nehezebb összefutni.

A net erre is jó lehet egyébként, csak a megfelelő fórumokon kell előfordulni.

2014. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Janka néni:

Igen, ez a problémám, hogy nincs pénzem minden nap múzeumba járni hogy 10ből0 lányt találjak akivel lehet beszélgetni.

Mik azok a fórumok, ahol érdemes megfordulni és lehet ilyen embereket találni?

2014. dec. 19. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!