Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen népszerű lépéseket...

Milyen népszerű lépéseket kellene tennie a kormánynak, hogy rá szavazz 2014-be?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ne népszerű, hanem ésszerű, racionális lépéseket tegyen! :)
2013. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
En szerencses vagyok mert viszonylag jo anyagi hatteru csaladba szulettem, tudtak tamogatni a szuleim amig kellett, jo egyetemre jartam kulfoldon es most jo munkam is van amivel boven keresek annyit hogy megeljek kenyelmesen. Magam korul viszont, Budapesten jarva-kelve, sot, meg az ismerettsegi koromben is rengeteg szenvedest latok, amik bizony egyreszt eddig nem voltak, masreszt pedig mind az anyagi kilatastalansagra vezethetoek vissza. Es tudom hogy a kormany az "elmultnyolcev"-et okolja, de teny hogy az emberek akkor nem szenvedtek ennyit penzhiany miatt, azon mar lehet vitatkozni hogy milyen aron erte ezt el az akkori kormany. Lenyeg a lenyeg, ha az altalanos eletszinvonalat novelni tudjak, es a munkahely-teremtesre vonatkozo igeretuket betartjak akkor szavaznek rajuk. Addig viszont csak remelni tudom hogy jon jobb, es oszinten sajnalni azokat az embereket, csaladokat akiknek a mindennapi megelhetese es hosszu tavu jovoje ezen kormany donteseitol fugg.
2013. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Alapesetben nem népszerü, hanem jozan, megfontolt és nem a csokosoknsk hasznot hajto, hanem Mo-nak hasznos lépések. De megalkuvo vagyok. Ha nekem és csak nekem havonta egy milliot fizetne a semmire, rá szavaznék.
2013. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos a Fidesz még mindig a legkisebb rossz.

Én rájuk szavazok. A választástól elmaradni nem szabad, mert különben jön Gyurcsány és Bajnai díszhuszárok, tönkre vágnak mindent amit a Fidesz épített.

2013. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyteremtés, közbiztonság növelése, úgy gondolom mindennek alapja ez. Ha ezek megvannak lehet építeni tovább egészségügyi reformokkal, infrastruktúra fejlesztésével stb.
2013. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Ezek semmi olyat nem tudnának tenni, hogy rájuk szavazzak.
2013. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Dick Esmen ***** válasza:
94%
Ne népszerű intézkedéseket tegyen,hanem olyanokat amik az ország javítás érdekében történnek,és nem a hatalom bebetonozására.
2013. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%

#6


És pont ze a baj a magyar politikával, mindenki ragaszkodik a szeretett pártjához...

2013. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
AZ mszpt kitiltja a parlamentből.
2013. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű.

A gazdaság szerkezeti átalakításába kezdenék, és mindent ennek rendelnék alá.


Át kellene lassan állni a posztindusztriális gazdaságra, illetve már 2000 tájékán el kellett volna kezdeni.

Ugyanis a mai gazdasági szerkezetünk nem képes ennél nagyobb társadalmi ellátottságot és jövedelmet realizálni.


"Még mielőtt jönnek a vadkapitalisták, ne a vadkapitalizmusról szól a történet"

2013. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!