Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vegyek a mostoha anyámnak...

Mit vegyek a mostoha anyámnak karácsonyra? Tudom hogy én ismerem. De nem jut eszembe semmmi. Szereti a növényeket, díszeket.

Figyelt kérdés

2000Ft-ot költök rá és valami jó kéne vagy amit tudok venni vagy esetleg mit készitsek??? SOS

14éves lány:D



2014. dec. 18. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Hopp elírtam. semmi*
2014. dec. 18. 19:13
 2/3 anonim válasza:
ha szereti a novenyeket nezz szet viraguzletekben ,biztosan talalsz valamit ,ami megfelel.allvanyt ,cserepeket,stb.vagy keszithetsz is valami szemelyeset,pl. nyomtass kepet es kartonbol meg szinespapirbol keszits keretet,vagy origami-viragcsokrot(a youtube tele van origamis videokkal)
2014. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz.Nálunk a piacon ebben az árban már lehet különleges növényeket kapni,aki szereti a virágokat annak egyenesen unikum. Lehet olyan karácsonyi díszeket kapni amit kézzel hímeztek az ára 500-1000 ft körüli db-jával számítva.Esetleg egy szépnek nevezett üvegre üvegfestékkel valamit rajzolnál? Az üveget kívülről be lehet vonni csirizzel és a csirizbe lehet belenyomkodni:apró kavicsokat,ha eltört a tükör annak darabjait és szépen lehet rajta vízfestékkel dolgozni és kész a váza.
2014. dec. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!