Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezek után vennétek karácson...

Ti ezek után vennétek karácsonyra a mostoha anyósnak valamit?

Figyelt kérdés
Ez a nő nem szeret minket csak az após vagyonát. Mikor após nincs jelen undok, lenéző, bunkó. Sógornőmet egyfolytában piszkálja, egy kedves szava nincs hozzá, miközben ő próbál a kedvében járni. Szegénykém nem bírta tovább cérnával, megmondta az apjának, hogy ő többet ide nem jön és sírva elszaladt hozzánk. Ekkor történt a családi kupaktanács ami folytán kedves mostohaanyós levágta az asztalra a tavalyi karácsonyi ajándékát amit tőlünk kapott az asztalra, ami fel se volt bontva. Elkezdte mondani, hogy vehettünk neki ilyen szart. Pickwick bögre volt 3 féle teacsomaggal. (Igaz engem mindig elfelejtenek névnapom alkalmából felköszönteni, de az lényegtelen ezek szerint.) Szidott minket, lehordott mindennek, após meg ült némán és hallgatott.
2012. nov. 20. 13:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
semmit ne kapjon ... a helyzet nem fog javulni tőle, de legalább nem dobtál ki pénzt az ablakon
2012. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom..én vennék neki valami nagyon rossz ajándékot,hogy ne mondhassa utána hogy nem kapott semmit.

Pl vegyél neki a százforintosból valami ócskaságot.Jó bóvli és ízléstelen legyen.

2012. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék neki ezek után semmit. Rendben, hogy nem tetszett neki az ajándék, de finoman is lehet rá utalni, hogy nem szereti a teát (nehogy idén is azt vegyetek neki), vagy szimplán csak örüljön hogy egyáltalán kapott valamit...

Idén vennék apósnak, vele meg közölném, hogy mi úgyis csak sz*rokat tudunk ajándékozni, így idén nem foglalkoztunk azzal, hogy kidobjuk a pénzt az ablakon holmi felesleges dolgokra. Amilyen az adjon isten,...

2012. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 marika1976 válasza:
100%
Ezek utàn mièrt kérded ezt?Semmit!!!
2012. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mostoha anyósod kezet foghat az én mostoha anyósommal. Eddig minden ajándékot lefikázott, amit csak kapott. Volt, amit ki is kellett cseréltetni, mert annyira nem tetszett neki. Szerintem ez már beteges. Meg sem próbálja befogadni az új családtagokat. Mi már megbeszéltük, hogy nem veszünk neki idén semmi. Így nem fogja lefikázni az ajándékunkat, amit amúgy úgy választunk, hogy azt mi használnánk, mintha magunknak vennénk. Szerintem ti se vegyetek semmit, nem hiszem, hogy meg fog lepődni.
2012. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Én vennék neki valami extra haszontalan giccses valamit.
2012. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátort. Talán jót tenne neki.. :P
2012. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy nem vennék neki semmit, el se mennék hozzá Karácsonyozni. Após ha akar, látogasson meg titeket, de rá is mérges lennék, mert minimálisan sem adott nektek igazat ebben az egyértelmű helyzetben.
2012. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
a vibrátor jó ötlet :)
2012. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha én viselkednék így, amikor a mostoha gyerekeim megajándékoznak, szerintem a lábam nem érné a földet, úgy ki vágna a párom.

Ő mondta, h ne adjatok neki semmit. Ne is kapjon semmit. Apóst ajándékozzátok meg, őt meg közösítsétek ki.


Off: Sosem értettem miért kell majdhogynem megsértődni, ha valakit nem köszöntenek fel a névnapján. Szerintem a névnap marhaság. Pusztán azért felköszönteni valakit, mert bele van írva a neve a naptárba? A szülinap, karácsony, ballagás az más.

2012. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!