Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mit adsz karácsonyra?...

Piriiiii kérdése:

Kinek mit adsz karácsonyra? (itt képzelj el egy szmájlit, ami rontja a kérdésem átláthatóságát! )

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Senkinek semmit. Majd ha lesz munkám, akkor kapnak. Remélem, ünnepek után ez be is következik, mert találtam egy helyet, ami komolyan tetszik is. Meg már rám is férne a dolog; június óta keresek állást.
2014. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Évek óta senki sem kap tőlem semmit. Ami kell év közben megvesszük, felesleges kacatokra meg nem pazaroljuk a kevés pénzünket!
2014. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És olyan dolgot sem, amit Te csinálsz?
2014. dec. 21. 19:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy felesleges? Akkor vegyél nekik karácsonyra egy rakás tampont, zoknit, körömvágóollót, ásványvizet.
2014. dec. 21. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Apamnak: asbachot unokatesomnak(nő): souther comfortot unokatesomnak (fiu): focis mezt valami huntellar csavo nevevel, magamnak:25euro googleplay feltolto kartyat meg eegy 3Ah solarpowerbankot ( ami persze nem jott meg idore)
2014. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3


magyarul egy felesleges porfogó kacatot a másik felesleges porfogó kacat mellé? Kár az időért!


#4 mint mondtam ezek fontos dolgok így megvannak év közben. Minek legyen mindegyikből 15 csomag? Csak azért, hogy költsük a pénzt?


Karácsony nem az ajándékozásról szól! Legalábbis nem arról kellene, hogy szóljon!

2014. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem kap senki.
2014. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na ha már az eddigi válaszolók nem adnak senkinek semmit, én elmondom:

Mivel 17 évesen nincs nagy keresetem, annyi amit összegyűjtök szülinapkor,névnapkor, így nem nagy ajándékokat tudok venni, amúgy sem az a Karácsony lényege.

Anyukámnak egy nagyon szép ékszertartó dobozt,és megszerkesztettem egy 4közös képből álló fényképet.

Apukámnak "belebújós" pulcsit vettem, mert azokat szereti.

Tesóm nincs, így vége a listának. :)

Bármit adnék nekik, úgyis boldogok lennének. Nem a tárgyak miatt, hanem azért mert együtt lehet a család, és ez sokkal nagyobb érték.

Előre is Boldog Karácsonyt! :)

2014. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
anyunak eperbort, apunak szivarokat, unokatesómnak nyaklánc, tesómnak még nem tudom sajna :S
2014. dec. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

húgomnak(14): melltartót, mert azt írt a listájára

unokatesóimnak (l, f, 11/12): neves bögrét, amit én díszítek ki

mamáimnak: szintén saját neves bögre, egy angyalka hógömbben

papámnak: legjobb nagypapa bögre, amit még tavaly vettem, de elfelejtettem odaadni neki

anyáéknak is vettem ajándékot, de nem írom ide le, nehogy összefussanak vele.

2014. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!