Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, semmilyen célom...

Mit tegyek, semmilyen célom sincs? 17/l

Figyelt kérdés
Még anyum is megjegyzi hogy ez azért nem oké igy,hogy 17 évesen semmi célom,semmi amit szeretnék az életben,semmilyen téren.

2014. dec. 22. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van valami hobbid, amit szeretsz?
2014. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Volt olyan amikor volt?
2014. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs...
2014. dec. 22. 19:55
 4/17 anonim ***** válasza:

Sportolj, rajzolj vagy olvass...stb. és amelyik leköt azt csináld! És így nem lesz ez--> "semmi amit szeretnék az életben"

Mi szeretnél lenni ha felnőtt leszel? Gondolkodj el rajta vagy ha már rájöttél tegyél érte valamit! Így nem lesz az hogy --> "semmi célom"

Sok sikert! :)

2014. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Amennyire visszatudok emlékezni nem volt.
2014. dec. 22. 19:55
 6/17 A kérdező kommentje:
Olvasni szoktam néha,de célom ennek ellenére nincs,semmi amire vágynék.
2014. dec. 22. 19:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Biztos? És ha jobban belegondolsz?
2014. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

És miért kéne életcél. tenni kell az adott napra való kötelességedet és majd az élet megoldja.


Én is sokat agyaltam ezen annó. Aztán rájöttem, hogy felesleges ezen agyalni. Azt kell tenni amit épp kell. Ha suliba jársz tanulj, ha dolgozol dolgozz.

2014. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

És hiányzik hogy legyen célod?


Mármint az tök jó. Mindenki szenved hogy nem ért még el oda ahova szeretne. (jó ez egy nagy túlzás de na..) Te meg tök jól elvagy mindeközben. Tök szuper nem? :)

2014. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért kell életcél, hogy ha azt gondolja , hogy én ezt feladom, nem jó...stb. Akkor lebegjen a szeme előtt a célja amiért küzdeni akar, hogy erőt adjon neki. Így segít talpra állni.
2014. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!