Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért veszem figyelembe...

Miért veszem figyelembe minden ismeretlen véleményét?

Figyelt kérdés
Ha valami rosszat mondanak rólam, ami amúgy nem igaz, én valahogy mégis annyira elszomorodom,majd idegeskedem és képes vagyok napokig vagy hetekig egy témán filózni magamba. A barátom is folyton mondja, hogy szarjam le mások véleményét,meg aki csak bántani akár, de nem bírom, és emiatt már a barátommal is sokszor veszekedtem. Mit vegyél hogy egyszerűen ne érdekeljen annyira más véleménye, pláne ha csak gonoszságból csinálják.köszönöm.

2014. dec. 23. 10:16
 1/3 anonim válasza:
Kevés az önbizalmad. Változtass rajta.
2014. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz, tényleg kevés, sokszor azt hiszem magamról hogy semmire sem vagyok képes. Az a baj hogy akármennyire is akarok megváltozni nem megy, hamar feladok mindent. Akárhogy is akarok magamon változtatni , nem sikerül.és amúgyis nem tartom fontosnak az életem, mások életét előrébb helyezem a magaménál, jelenleg is nagyon levagyok hangolva.
2014. dec. 23. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az 1-essel
2014. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!