Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon honnan tudhatta? Hogyan...

Vajon honnan tudhatta? Hogyan lehet ezt kiszűrni?

Figyelt kérdés

A mai nap délelőtt még utoljára bementünk apukámmal a Karácsonyi vásárba.

Az aluljáróban egy roma asszony koldult a 10 éves forma kisfiával.Nem tudtam megállni,hogy ne adjak neki.

Apukám azt mondta, nem szabadott volna adnom neki, mert ők Romániából vagy honnan jöttek, s kényszerítik őket, azután meg mindet elveszik szinte.

Ez igaz? Honnan lehet tudni, hogy valóban nekik kell-e a pénz? Tudom, hogy van koldusmaffia,aki olyan minta str..ci, de mégis? Rosszul tettem?

Kaját kellett volna adjak?

(amúgy máskor is adok pár Ft ot, nem csak karácsonykor.


2014. dec. 24. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem ló*aszt sem kellett volna adnod,neked is osztogatnak pénzt?
2014. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem senki:/ Csak valahogy megsajnáltam, bár ha jobban belegondolok...

De igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy tudta ezt kiszűrni? Azt mondta ez látszik...

2014. dec. 24. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legundorítóbb gyerekkel együtt koldulni. Ha nagyon adakozni akarsz, adj nekik ételt vagy egy-egy pohár meleg teát aztán meglátod, mit reagálnak.
2014. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pl ha verés foltok vannak rajtuk akkor lehet gondolni, hogy azért lettek megverve mert kevés vagy semennyi forintot nem adtak le.
2014. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Láttam olyat, akinek kiflit adtak, és megette, és tényleg éhes volt.

De azért ez elég durva..

Azt tudom,hogy Áldja meg az Isten , Boldogságot mormogott, meg bot volt nála, de az is eszembe jutott, nem is az ő gyereke...

2014. dec. 24. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem két kiflit,meg pár darab virslit, 2 almát. Illetve egy kis zacskó kutyatápot,mert egy kiskutyával volt a hajléktalan. Szerintem jobb ha ételt adsz mint pénzt. De ettől nem tetted rosszul.


Nekünk semmi az a pár száz ft,mint akik hidegben az utcán vannak. Szerintem aki koldulásra szorul biztos nem jó kedvéből csinálja.

2014. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jah, a legundorítóbb gyerekkel koldulni...


Igen ezt így marhaegyszerű leírni és felpontozni 100% ra (különgratulálok a kreténnek) de abba bele sem gondol senki, hogy HA


Ad 1 Nincs senkije, kire bízza a gyereket? Te rábíznád idegenre?


Ad 2 Hajléktalan óvoda nem létezik tudtommal, de ha létezne is, TE bevinnéd oda?


Engem itt ezen az oldalon állandóan lepontoz midnenki de leszrom mert kábé tegyél hozzá ahhoz a 40 hez 100 at, kb annyi az IQ-m


köszi!

2014. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsesz, mégis van... De hát az is milyen már..


Köszönöm szépen...


[link]


Adni csak olyannak adok, akin látszik, hogy képtelen már visszailleszkedni a társadalomba, mert beteg, nagyon sovány, fel van püffedve, öreg, vagy mindkettő és még alkesz is.


Akin nem látok ilyesmit azon többnyire átnézek.

2014. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amit linkeltél nagyon szomorú:( Olvastam már erről korábban
2014. dec. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!