Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, szerintetek manapság...

Férfiak, szerintetek manapság egy nő konkrétan milyen jelekből tudja azt, ha egy férfi megbízható hosszú távon, vagy sem? Hogyan tudja hamar kiszűrni a kalandorokat, gerincteleneket?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja, hogy "hát ezt előre nem lehet tudni" jobb, ha nem ír :).

2014. ápr. 15. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ezt nem tudod kiszürni,ezt Neked kell erezni,sokat beszelgetni vele,kerdezösködni,meglepni a munkahelyen,vagy elötte megvarod,varatlanul felbukkansz a lakasanal,hogy hoztal egy pezsgöt igyuk meg stb..

Es ha valami olyasmit mondd ami Neked gyanus,nem eletszerü,ellentmondasba keveredik, akkor gyanakodhatsz. Föleg ha iger füt fat,jo a keresete,meg ö nem olyan mint a többi,minel elöbb a szexre hajt akkor erdemes elgondolkodnod.

2014. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

#1#, ugye te nem férfi vagy? Csodálkoznék, ha egy pasi ilyen tanácsokat adna, hogy váratlanul lepd meg a munkahelyén vagy a lakásánál, meg hogy bombázd keresztkérdésekkel. Szerintem ezektől a dolgoktól egy normális pasi menekülőre fogja.

Én nőként is utálnám az ilyesmit. Ha nem szolgálok rá a bizalmatlanságra, akkor legyen olyan kedves a párom, és bízzon meg bennem. Vagyis ne ellenőrizgessen azért, mert ok nélkül gyanúsít! Aki ilyen bizalmatlan, annak saját magával van problémája.

2014. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Nőként írom.

ha apának van egy felső kategóriás kocsija, és a kertvárosban egy szép kertes háza, ott már tudom ,hogy érdemes megfogni a pasit.Kicsit irányítom, rávezetem mit tegyen, olyan mintha ő találná ki, de közben én irányítok a háttérből.

Higgye azt ő a főnök, miközben én megmondom mikor mi lesz.

Így kicsit csavarosan, de válaszoltam a kérdésedre.

2014. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3-as, ez szerinted melyik fázisig működik úgy, hogy a nőnek is jó? Én sok ilyet láttam már, aztán az esküvő vagy x év után a nőnek kuss, a pasi a főnök. Vagy pár év múlva jön egy másik rafkós nő, aki fiatalabb. Szóval semmi garancia, hogy megéri és nem ráfaragás lesz a dologból. Te nem így látod?
2014. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 intrepid ***** válasza:
9%
Sok férfi nem is kalandor a kapcsolat elején, azután már házasságban, az azelőtt szexmániás feleség elkezdi beosztani a hancúrt, le akarja korlátozni az együttlétek mennyiségét, a férj meg máshol keresi meg a boldogságot. Ugye ő a szemét, gerinctelen kalandor?
2014. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
A nők 99%-a kezdetektől fogva látja, hogy milyen a férfi, csak az ösztönei a kalandor felé vonzzák.
2014. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os: Biztos vagy te benne, hogy megértetted és felfogtad a kérdést? Eléggé nem úgy látszik.
2014. ápr. 15. 16:40
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
6-os vagyok. Jól értettem a kérdést. A válasz, aki megbízhatatlan, az nem egyik napról a másikra lesz az, tehát nem jeleket kell nézni, hanem egyszerűen azt megérteni, hogy alapvetően nem változnak az emberek.
2014. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Fish1 ***** válasza:
43%
Tulajdonképpen már az ismeretség elején apró dolgokból ki lehet szűrni. Pl amikor találkozóra kerül a sor és késik, akkor odaszól-e telefonon, hogy figyelj, késni fogok. A késés rendszeresen előfordul-e (mert ha igen, az nem jó jel). Lemondja-e a megbeszélt találkozót (ha 1-2x előfordul, és értelmes oka van, akkor még nem gáz, de ha többször, az már nem jó). Mennyire szavahihető: ha pl azt mondja, hogy ekkor meg ekkor keresni foglak, akkor keres-e? És még hasonló ilyen dolgokból. És ami fontos, figyelj a belső hangra, a megérzésekre. Ha úgy érzed, valami nem stimmel, ne magyarázd ki agyból, hogy ohh, hát biztos tévedek csak, mert a belső hang sosem csal. :) Ha mégis ezt teszed, elkezdődik az önbecsapás, aminek hosszú távon nagy ára lehet.
2014. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

2-es, vannak itt nőlelkű öregurak is, egészen különös tanácsokat osztogatva...


Megvannak a külső jegyek, bár az első randiknál mindegyik hajt arra, hogy a legjobbat hozza ki magából. Nem könnyű észrevenni ezért. Nézni kell a facebookot, ismerőseit.

2014. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!