Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, amikor egy...

Ti mit gondoltok, amikor egy túlsúlyost láttok futni?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan gyógyszert kellett szednem, ami felborította a hormonjaimat, és felszedtem pár kilót. Hogy ledolgozzam, járok futni. Én nagyon élvezem, de néha úgy érzem, mindenki engem néz, és arra gondol, hogy "nézd már a malacot"..

Nektek mi a vêleményetek arról, ha egy kövér-túlsúlyos embert láttok futni?



2014. dec. 26. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ugyanezt érzem, valahányszor emberek előtt kell tornáznom...
2014. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább menőnek látom, hogy van akaratereje elkezdeni sportolni.
2014. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Sokkal szimpatikusabb, mint mikor egy túlsúlyost látok BigMac menüt enni.
2014. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szimpatikus.


Én is bámullak titeket de azért hogy ez már valami hogy erőt vesztek magatokon.


Ha olyan kedvem van szoktam lájkot is mutatni

2014. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
34%
Tisztelem az ilyen embereket, mert nem az egyszerűbb megoldást választják (zsírleszívás, fogyasztó gyógyszerek), hanem küzdenek a vágyott külsőért. Sok ember példát vehetne róluk, aki meg "nézd már a kövér malacot" mond vagy gondol, az ássa el magát.
2014. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtató, hogy nem csak azért nézhetnek, mert szánakoznak.:)
2014. dec. 27. 00:03
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs róla véleményem, mert nem tudom, hogy máskor szokott-e járni futni. Hogyha csak úgy egy idegenről van szó az utcán. Ha rendszeresen edz elvből, akkor tisztelem, hogy van benne kraft önmagát fejleszteni akkor is, ha nehéz. Ha csak ilyen hirtelen fellángolásból nekiindul mackónadrágban, hogy "na majd most lefogy", aztán a következő sarkon visszafordul és hazamegy mert megizzad, azt elég gáznak tartom.
2014. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4 a legvaganyabb. Szokot elobe es liket mutatni😊



kerdezo a sport azert is van hogy a felesleges kilokat ledolgozuk, eben nincs mit bamulni sem cikizni ha valakit futni latok mert picit vagy nagyon duci.

kitartast es hajrà😊

2014. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt: Na igen ő fut és sportol RESPECT én meg rinyálok és nem szakítok rá időt (bár nekem egyáltlaán nincsenek súly gondjaim, de az egészséges része miatt kéne). :D
2014. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én nem értem mi lenne azon az érdekes hogy valaki fut pláne az hogy túlsúlyos vagy nem az amúgy ha futsz akkor nagyon kitartó vagy.... Hiszen a futás az egy kemény sport amit alábecslnek az minden sport alapja... :D kitartást
2014. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!