Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Növényevők/Fűevők" - Merre...

"Növényevők/Fűevők" - Merre tart a világ? Miért van elege egyre több fiúnak-férfinak a nőkből/párkapcsolatból/szexből és a tipikus férfi szerepből? GAZDASÁGI/társadalmi összeomlás közeleg, vagy már el is kezdődött?

Figyelt kérdés

Az nyilvánvaló, hogy a nemi szerepek és helyzetek változóban vannak, de Japánban már ez olyan méreteket öltött, hogy a férfiak 60%át nem érdekli az utódnemzés, ezért a kormány retteg, hogy Japán társadalma megfeleződik pár évtizeden belül, nem beszélve a gazdasági következményekről.


És nem kell messzire menni, Magyarországon is vannak ennek jelei.


Mindkét esetben közös nevező, hogy az országban több magányos férfi van mint nő. Hogyan lehet ez?


Gazdasági, kulturális, demográfiai, vagy egyéb oka van ennek?

Mi a megoldás erre? Probléma egyáltalán, vagy ez egy természetes önkontrolláló folyamat?



#növényevő #fűevő
2014. dec. 28. 13:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj, ha kevesebben lennénk Magyarországon? Egymás ölében fogunk ülni, már annyian vagyunk. Alacsonyabb népsűrűség kéne. Minden jobb lenne.


Magányos: házasságban is lehet valaki magányos, és egyedülállóként is érezheti teljesnek az életét.


De nem az van, hogy több a nő itthon, mint a férfi?

2014. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
A nagyiknak valoban keves a nagypapi, de a fiataloknal mar mas a helyzet.
2014. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

10: Hogy érted hogy embertelenebb és ez hogy változtatja meg a társadalmat?


11: Jó, de attól még összeomlik a gazdaság, mert 1 dolgozó emberre 2 nyugdíjas jut.

És ha egy csökkenés elindul, akkor a végén el fognak fogyni az emberek.

2014. dec. 28. 14:18
 14/24 anonim ***** válasza:
48%

Inkább a férfiak kezdenek elnőiesedni, én így látom. Meg a 21. század a melegek kibontakozásának fénykora. Én 3 suliba jártam eddig is abból 2be volt az osztályban egy meleg.


A másik, hogy a lányok (nem a "rendes lányok") inkább az idősebbekre buknak.

16-18 éveseket láttam már olyannal aki majdnem üti már a 30-at.

Társadalmi normák nincsenek, megszűntek. Helyére lépett az élni és élni hagyni elv, ami csak azoknak kedvez akiknek hiba van a gondolkodásába.


Még nem beszélgettem japánokkal, de a hírük alapján zakkant emberek. Eleve, hogy képes egy ember rabszolgaként dolgozni? Ha ilyen emberekkel van tele az ország az a Japán államnak jó, viszont azt jelenti, hogy azok akik csak gürcölnek éjjel nappal agyatlan robot szintű emberek.


Szerintem önkontrolláló folyamat volt eddig a népességnövekedés csak régen a háborúk elvitték a férfiakat, és így lett arányos a férfiak száma a nőkével.


Talán az ok az, hogy akit nem lehet irányítani az törjön meg. Aki meg nem törik meg az beledöglik. Aki meg úgy csinál mint ha megtörne az később sikereket érhet el, irányító szerepe lehet a megtörtek felett.


Nem tudom, hogy ennek mennyi értelme volt, meg ez egyáltalán valami valós témáról folyt beszélgetés-e, de ez jutott eszembe :D

2014. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%

Az elnőiesedett férfiak nem a melegek. Ők melegek.


És szerintem nem elég "nőiesek". Nem lenne baj, ha lenne bennük egy kis empátia vagy beszélnének az érzéseikről. Nekik is jobb lenne, ha nem próbálnának elnyomni mindent.

2014. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

14:

Nem lett több meleg attól, hogy többen vállalják fel.


Ki dönti el, ki a rendes lány? Hány %-ra mondhatjuk rá, hogy "a lányok" az átlag aki nem rendes?


"Szerintem önkontrolláló folyamat volt eddig a népességnövekedés csak régen a háborúk elvitték a férfiakat, és így lett arányos a férfiak száma a nőkével."


Ez érdekes gondolat, és van is benne logika. Így minden férfinek jutott 2-3 feleség, és azok ki is elégítették a férfi vágyait.

Azt a megtörős részét valóban nem értem.


15:

Te a nőkre vagy a férfiakra gondolsz, hogy legyenek nőiesebbek?

2014. dec. 28. 16:05
 17/24 anonim ***** válasza:
33%

14 vagyok!

Azok a szülők akiknek már van élettapasztalatuk, összehasonlítási alapuk.

Szerintük az a jó, ha egy 15 éves lány még nem bulizik, nem cigizik, nem iszik.

És erre mindenki rábólint, én sem tudom megvétózni.

Szerintem a normálisság a világnézetben nyilvánul meg.

Ha nem ekörül forog az élete, akkor szerintem egyik tevékenység sem számít semmit. Vagyis, attól, hogy minden este eljár bulizni meg iszik még lehet rendes lány. De ilyenkor sokak szerint hülyeséget mondok.

Megint elmentem más irányba, mert nincs normális témája a kérdésnek...


A megtörős részt pedig arra értettem, hogy vannak ilyen elméletek miszerint direkt elbutítják az embereket, meg teljesen kiakarják ölni belőlük az egyéniséget, hogy ne lázadozzanak és szépen dolgozzanak. Kb mint a "Divergent" című filmben.

2014. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Férfiakra. Ők azok általában, akik nem szeretnek beszélni.


De én nem úgy látom a világot, hogy férfias meg nőies. Szerintem mindenki mindenféle. Van olyan nő, aki keményebb, azt mondják rá, férfias. Miért? Ő egy ilyen ember. Vagy a férfira, aki sír, azt mondják, nőies. Ő meg ilyen ember.


Szerintem ha nem lennének így felcímkézve a dolgok, nem lenne most ekkora törés, hogy váltani kell.

2014. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi, miért kezdted úgy a kérdést, hogy "növényevők/fűevők".
2014. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19: Mert így hívják őket.
2014. dec. 28. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!