Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a pár egyik fele gazdagabb,...

Ha a pár egyik fele gazdagabb, mint a másik, akkor annak a kapcsolatnak van jövője?

Figyelt kérdés
Nehéz elfogadni vmelyik félnek, h a másik rosszabb, vagy jobb sorban van, egy idő után kibukik, nem?

2014. dec. 9. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pár egyik fele gazdagabb, a másik szegényebb kell hogy legyen. Ez így van jól.
2014. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet jövője így is egy kapcsolatnak, de sajnos tényleg van, hogy a pénz beleszól, pontosabban engedik beleszólni. Értelmes embereknél ez nem kéne gondot okozzon, de sok tényezőtől függhet ez a kérdés.
2014. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1# Teljesen igazad van, nehéz pont ugyanolyat találni, vagy ha egyik gazdagabb, akkor NAV-ot kell hívni, hátha szegényebbek lesznek, igaz? :D


Szóval nagyobb különbségre gondoltam, pl. egyik apja keres 100 ezret egy hónapban, másiké pedig milliókat pl.?

2014. dec. 10. 00:02
 4/13 A kérdező kommentje:

Volt egy csaj, akinek van saját lakásrésze, egyik megyeszékhelyen. Eljártam hozzá udvarolni, régi, de szép magyar szóval leírva, erre azt várta tőlem el, mint frissen végzett leállamvizsgázóként, h csináljam meg én is azt vele, amit ő velem. Én munkanélküli vagyok, ő dolgozik.


Ide jöhetett volna, de mivel kisváros, látnivaló nem igazán akad. Vele egyszer voltam Pesten, megnéztük a Hősök terét, Mellette vmi kis park, Margitszigetre is bementünk, utána kicsit tengtünk-lengtünk, Mammut, Westend benézés, de látszott az unalom a fején.

Erre azt mondja, h nem szerveztem meg elég jól, szar az egész.


Igaz, kivehettem volna egy szállodát, ha nem lennék csóró, bár igaz, h csak egy napra ment ő is Pestre.

Igaz az is, h ő se nagy dolgokat szervezett nekem az ő városában, de én pont le**artam, vele voltam.


Hát ez fordítva sajnos nem volt igaz. Ha nem lennék ilyen nyomorult csöves, akkor jobbat szervezhettem volna sajnos. Nagyon dominál a pénz a mai világban, kapcsolatok is múlhatnak ezen. Távkapcsolatnál meg főleg.

2014. dec. 10. 00:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányt inkább messze kerüld el!Ahogy írtad is, a lényeg hogy a másikkal legyünk, tök mindegy hogy hogyan és hol!Persze vannak romantikusabb lányok, akik vágynak az ilyenre, de mint nő én is egyetértek veled, mikor összejöttem a nálam sokkal rosszabb sorból jövő párommal, tökre leszartam hogy hova visz, vagy megyünk, csak vele akartam lenni.Nálam nem számít a pénz, együtt élünk most már 9 éve boldogan, nem merül fel sose hogy az ő családja szegényebb lett volna, mert mi együtt építjük az életünk.
2014. dec. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De az a baj, h nagyon szeretem még mindig. Nekem ő az első, s úgy terveztem, h egyetlen is. :( Bár most nemrég vége lett sajnos.

Azért is megharagudott többet között rám, mert meg mertem említeni neki, h van különbség a két család anyagi helyzete között, meg.

Bár én csesztem el főleg, de akkor is.

2014. dec. 10. 00:35
 7/13 anonim ***** válasza:

a barátnőm még tanul nem dolgozik, az én családom anyagilag jobban áll mint az övé, engem ez egyáltalán nem érdekel és nem zavar...annyiban változtat a dolgokon, hogy ha kell fizetek neki pár olyan dolgot amit a saját pénzén venne meg...mert tudom, hogy nekem több van...de ezt soha nem vetem a szemére, hogy ne essen neki rosszul! az baromi rosszul esne ha a pénzzel jönne...tehát, hogy zavarja ez a különbség, vagy az, hogy neki csak annyija van amennyi...a világ úgy működik ha többet akarsz dolgozz érte...erre a legjobb példa apám...én tudom az ő példájából, hogy ha elég sokat dolgozik az ember 0-ról elég magasra tud jutni...én teszek azért, hogy jó életem legyen és elég jó úton haladok...sokan feladják anélkül, hogy tennének érte...meg sokszor jönnek a "neked könnyű" szöveggel...nekem is mondták már, hogy nekem milyen könnyű munkát találni, mert 3 szakmám van...de abba nem gondolnak bele, hogy napi 10-18 órákat tanultam éveken keresztül ezért...a lusta ember megérdemli, hogy ott tart ahol...nem 18 évesen kell milliókat keresni, de lehetséges! sokan azt hiszik, hogy mert az anyjuk meg az apjuk havi 200-ból élt majd ő is ennyiből él a párjával...ha elhatározza, hogy ő igenis többet keres, tanul és tesz érte akkor sikerülni is fog! max a kezdet nehéz, mint minden kezdet...de ha beindul a gépezet akkor nem könnyű leállítani...


én nem keresek valami hű de sokat még, de tudom, hogy nem a pénz boldogít...nem ettől boldog az ember...és hiba, ha valaki azért boldogtalan, mert nincs pénze...persze zavaró, de a boldogságot nem lehet pénzért venni és nem lehet a pénzzel elveszíteni...ha valakinél igen ott szerintem probléma van...ha egy kapcsolat a pénz körül forog akkor nincs értelme folytatni véleményem szerint...


21F

2014. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálatok alapvetően nem az a probléma, hogy a csaj gazdag Te meg nem.
2014. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy jövője van-e azt még nem tudom, viszont problémákat szül. Bocs már hogy nincs kedvem nomád körülmények között lenni, meg fűtetlen fürdőszobában fürödni. Mikor ritkán megyek meg persze észreveszik és meg vannak sértődve.
2014. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
személyfüggő. ha a kevesebbet kereső nem bírja elviselni, hogy a párja többet keres, akkor bizony problémák lesznek. Avagy fordítva!
2014. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!