Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tolthetnem el jól emberekk...

Hol tolthetnem el jól emberekkel együtt a szilvesztert ha nem hívtak sehova de szeretnek bulizni es ismerkedni?

Figyelt kérdés
22f

2014. dec. 31. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos vannak a környékeden nyilvános helyek, ahol belépő ellenében bulizhatsz. Szedj össze pár havert, és menjetek. Amúgy ezen nem aznap szoktak gondolkodni. Esetleg fészbukon nyavalyogj, hátha valaki megsajnál és meghív. ;)
2014. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedül is elmehetsz bulizni ha nem hívtak sehová, én tavaly így csináltam, fogtam magam elmentem egy közeli helyre és egyből összefutottam 2-3 ismerősömmel akikhez gond nélkül tudtam csatlakozni és 3 perce sem voltam még ot, sőt még a kezdő sörömet sem tudtam megvenni de már bekerültem egy társaságba, és akkor minden happy volt, tudtam ismerkedni, barátnőmet is akkor ismertem meg akivel 1 hónap után már össze is jöttünk, sőt olyan embereket ismertem meg akikkel ugyanaz a hobbink meg az érdeklődési körünk, közülük ketten bekerültek a munkahelyemre így kialakult egy jó baráti köröm akikkel el vagyok.


Én idén a barátnőmmel szilveszterezünk kettesben mert most kifejezetten erre vágyunk mivel most vasárnapig üres lesz a lakásuk és ott eltudunk lenni kettesben hosszabb ideig főleg hogy neki pénteken már dolgoznia kell így direkt nem akartunk nagy buliba kezdeni hogy legyen ideje a barátnőmnek kipihennie magát, meg én is szerveztem programokat arra az időre amikor végre megtudom javítani az autómat mert ünnepek alatt eddig örültem ha van 5 nyugodt percem. Meg egyik haveromnak is ígértem hogy segítek neki pakolni mert elköltözik a nagyapjához mert neki onnan 5 perc z út munkahelyére meg esti suliba is csak 10 percet kell gyalogoljon a 40 perc helyett, meg a nagyapja sem maradhat egyedül és megkért hogy segítsek neki.

2014. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!