Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külön töltitek gyermeketektől...

Külön töltitek gyermeketektől a szilvesztert vagy együtt buliztok?

Figyelt kérdés
Nálunk 5 és 2 évesek a lányok. Eddig mindig együtt voltunk, de anyósék mondogatják, hogy vigyáznak a lányokra, mozduljunk ki nyugodtan kettesben, bulizzunk kicsit. 6 éve nem szilvesztereztem igazán, de nekem annyira nem is hiányzik. Nagyon jó, hogy a lányokat ölelhetem magamhoz elsőként az évben, ez nekem nagyon hiányozna. Ti hogy csináljátok?
2014. dec. 18. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt, szilveszterkor általában elmentünk valahová gyerek nélkül, kivéve a legelső szilveszterét, mert akkor még csak három hónapos volt, de következő évtől mindig mentünk valahová. Aztán tavaly (akkor volt hat éves) megbeszéltük, hogy nem megyünk sehová, egyrészt, mert szerettem volna, ha anyukám is el tud végre menni a barátnőivel szórakozni (korábban mindig ő ajánlotta fel, hogy unokázik, nem mi erőszakoltuk rá), másrészt úgy voltunk vele, hogy a francnak van kedve hajnalban hazaesni, másnap meg végig zombi szinten tölteni a napot a kialvatlanságtól. Úgyhogy inkább itthon maradtunk, átjött egy közös barátunk, társasoztunk, ettünk, ittunk (mondjuk alkoholt alig, összesen egy üveg pezsgőt fogyasztottunk el hárman, de lehet, hogy még az sem fogyott el teljesen), beszélgettünk, zenét hallgattunk, a gyerek is élvezte a dolgot, fújta a trombitát meg dobálta a szerpentint, szóval jól elvoltunk. Idén is ez lesz, rájöttünk, hogy marhára bejön nekünk ez a lustálkodós módi, ugyanaz a közös barátunk jön hozzánk, aki lustaságban versenyezhetne velünk ilyen téren, úgyhogy megint jó móka lesz :)


Nos, szerintem, ha akartok, menjetek el nyugodtan szilveszterezni, nincs abban semmi rossz, de persze ha nincs kedvetek, akkor ne, annál nincs is rosszabb, mint amikor erőltetve van a bulizás (ami szilveszterkor világszerte hatványozottan jelen van, mert akkor szórakozni KELL, ha beledöglik is az ember). Olyat nem tudtok csinálni, hogy ti hívtok vendéget? Az azért mégis kényelmesebb, meg nem olyan eget rengető buli, ha ahhoz nincs kedvetek, csak ilyen kis lazulós dolog :) Vaaagy, ha jóban vagytok, akkor miért nem szilvesztereztek anyósékkal és a gyerekekkel közösen? Az máris bulisabb, viszont mindenki együtt van :)

2014. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változó. Idén nem jött össze a buli, úgyhogy otthon lesz az egész család. Gí sem ölelem viszont magahoz a lányomat, mert éjfélkor ő már rég alszik. Ha ráérnek a brátaink, akkor gyerekek a nagyinál, felnőttek meg buliban :)
2014. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A pici nálunk is alszik már, de a nagy még hajnali háromkor is bulizott tavaly. Én már kidöglöttem, de ő még bírta. :)

Igazából mi hívnánk barátokat a nyaralóba balcsin, ottalvós buli lenne, de szerintem hiányoznának nekem a lányaim nagyon. Mindegy, alszok még rá párat. :)

2014. dec. 18. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Hú hát a nagy márciusban lesz 6 a kicsi most 14 hós,kb 7 éve nem voltunk sehol,most a hétvégén már előbulizunk meg szilveszterkor is.A két alkalommal nagyszülők vigyáznak a babáinkra.Nekünk most nagyon kell már ez.Hajnalban már velük leszünk ismét.
2014. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a gondom, hogy nem tudok hajnalban velük lenni. Mi balcsin lennénk ők meg Kaposváron a nagyszülőknél. Szal legkorábban 1-én este találkozunk.
2014. dec. 18. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, máskor sem szoktál külön lenni tőlük. Próbáld meg elkezdeni, nekik is jót tesz. Neked még inkább. Anyósod sem véletlenül mondogatja. Lehet, kicsit belegubóztál a családi szerepedbe, nem?
2014. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most hat éves a fiam. Először egy éves korában mentem el nélküle szilveszterezni, azóta minden évben voltam valahol, addig nagyszülők vigyáztak rá. Egyedül nevelem, jól esett kicsit kikapcsolódni. Idén viszont vele együtt "bulizok". Feldíszítjük a lakást, sütünk pogit, sütit, lesz popcorn, mozizunk, zenét hallgatunk, amíg ki nem dől.
2014. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én örülnék ha 3 gyerekemet egyszere elviné anyukám ,én biz kapva kapnék az alkalmon és elmenék sétálni a férjemel a városba .
2014. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!