Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tényleg eljönne a világvége...

Ha tényleg eljönne a világvége, értesítenék a hétköznapi embereket?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés, h 2015-ben is világvége lesz és arról jutott eszembe :D Szóval ha tényleg eljönne a világvége, akkor az ilyen "nagy emberek", mint mondjuk az elnökök, vagy nagyon befolyásos személyek inkább sunyiban elmenekülnének, vagy legalább közölnék velünk, hogy ennyi volt? :/ Ha ti ilyen befolyásos emberek lennétek, mit tennétek egy ilyen helyzetben?
2014. dec. 31. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön az arra a negyedévre meghirdetett világvége, teljesen felesleges bárkit is értesíteni. A legnagyobb marha is észre fogja venni, hogy valami nem stimmel :)
2014. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ertesitenek.
2014. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem szólnának azok...lehet ők sem tudnák
2014. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elnököknek se szólnának. A bankigazgatók mennének csak.
2014. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szólnának, mert kitörne a pánik, és akik esetleg valahova eltudnának menekülni, akkor a jónép akadályozná.
2014. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az elnököknek hogyhogy nem szólnának? :O Jó mondjuk Orbánt, meg a hozzá hasonló embereket még megértem, de pl. Obamának, vagy Putyinnak? :o
2014. dec. 31. 16:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azok is kis cigicsikkek. A Rockefellerek meg a Rothschildek tudnák először.
2014. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dehogy értesítenék!

Kb. 3 éve volt, hogy felfedeztek egy potenciálisan veszélyes aszteroidát. Persze, simán elment a Föld mellett, semmi gáz nem volt, de mégis rendre utasították a csillagászokat, hogy ha valaki ilyet felfedez, nehogy közzétegye. Szóljon az "ileltékeseknek", és majd ők eldöntik, hogy nyilvános legyen-e.

Most akkor szerinted? Pedig ez csak egy potenciálisan 0,000001% veszélyt jelentő valami volt.

2014. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnának, és meg is értem. Amennyiben nem tudnak segíteni(és nem tudnak), akkor had ne pánikoljunk már 1 éven keresztül. Képzeld el, mit művelnének az emberek, ha tudnák, hogy már úgy is mindegy...
2014. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Utolsó: Ez is igaz, csak mondjuk lehet, vannak, akik szeretnének elbúcsúzni a szeretteiktől. :/ Én legalább is szívesebben halnék meg abban a tudatban szerintem, hogy elmondtam utoljára pár szerettemnek, mennyire sokat jelentettek nekem, mint úgy, hogy mondjuk épp összevesztem valakivel, akit szeretek és akkor az utolsó pillanataimban is arra gondolnék, hogy miért nem kérhettem bocsánatot ._.

2014. dec. 31. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!