Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Majd értesítenek, de mikor?

Majd értesítenek, de mikor?

Figyelt kérdés
Minden állásinterjún elhangzik ez az örökzöld,én is másfél hete voltam egy állásinterjún ahol, ezt mondták, de én hülye meg nem kérdeztem rá hogy mégis mikor? Többek között azért nem kérdeztem rá mert ez egy új üzlet lesz és tudom mikor nyit...úgyhogy kb tudtam mennyi számitsak. Ez nagyon rossz pont hogy nem kérdeztem rá?...és kb meddig várjak még?

2013. nov. 5. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Majd értesítünk = Bocsi, de nem rád van szükségünk.
2013. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg őket, hogy született-e döntés. Ha még nem azt elmondják, ha mást választották azt is. Így legalább nem vársz hiába.

Én akárhány interjún voltam, mindig felhívtam őket, ha kellett többször is. Ha azt látják, hogy Te azt a munkát tényleg akarod, és ezt nem tolakodó módon hanem 2 hetente egy rövid telefonnal teszed, akkor az esélyeid is nőnek.

Szerintem aminek az ember nem megy utána, abból sose lesz semmi.


A majd értesítenek nem azt jelenti, hogy nem Te kellesz, hanem azt, hogy még nem hallgattak meg mindenkit, még nem tudnak dönteni.

2013. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De volt már olyan állásinterjúm ahol ezt mondták és utána hívtak, hogy megfeleltem az állásinterjún.
2013. nov. 5. 10:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben..szerinte is...most lesz 2 hete úgyhogy fel is hívom őket,hogy akkor még is mi a helyzet.
2013. nov. 5. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:

sok állásinterjún voltam már és sok melóhelyen is dolgoztam.

amikor elhangzik a bűvös mondat, majd értesítünk, az annyit tesz, nem téged vesznek fel...

mert ha annyira megfelelsz az állásinterjún, utána szerződéskötés van, vagy másnap...de ebben az esetben majd értesítenek, csak győzd kivárni...

2013. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy majd értesítünk, aztán felvettek... Szóval nem automatikusan elutasítás.
2013. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nemleges válaszról legtöbb esetben nem értesítenek, ha igen akkor kb 2 héten belül.
2013. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt is megmondták hogy mikor értesítenek, de hát szartak rá, ennek kb 4 hónapja, ha jól emlékszem, ha nem 5. :DD Köcsögök sajnos, nem szeretik megmondani, hogy nem.
2013. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez sajnos a "magyar mentalitás" egyik szabályozatlan esete. Én ~ 2 hónapja keresek munkát. 110 jelentkezésből 3 helyre hívtak be. De egyikről sem jött válasz.

Valószínű azért van ez, mert a pályázott pozícióra már meg van az emberük, de a céges protokollnak meg kell felelni (auditokon stb.) így behívna "meghallgatnak" néhány embert.

Felháborító, ahogyan az is, hogy fejvadász cég munkatársa dönti el, hogy megfelelek-e a kiírt pozícióra. Kár, hogy ezeket a dolgokat nem szabályozzák.

2013. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eléggéé szar ja...én is most jövök rá..hogy protekcióval bevannnak töltve az állások..a többi álláskereső emberből meg hülyét csinálnak.. meg hamisan reményt kelltenek!
2013. nov. 14. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!