Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy hogy nagyon...

Csak én érzem úgy hogy nagyon gyorsan telik az idő?

Figyelt kérdés
2015-öt írunk nemsokká , és szinte félelmetes hogy telik az idő , úgy érzem hogy bárcsak megint 2010 lenne amikor még csak 15 éves voltam , és attól rettegek hogy szinte egy pillanat alatt 30 éves leszek , majd vége lesz az életemnek. Régen amikor kicsi voltam sokszor belegondoltam hogy mien lehet ha valaki má1 nem él , és nagyon ijesztőnek tartottam eszt. és valahogy oan rövidnek éreztem ezt a évet is.

2014. dec. 31. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy elmélet szerint az idő múlásának sebessége megegyezik a fénysebességgel.
2014. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék, ha 2070 lenne, mert akkor már nem lenne messze a cég.
2014. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
*vég
2014. dec. 31. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd úgy hogy innentől egyre unalmasabb és egyhangúbb is lesz az élet. És csak élsz egyik napról a másikra.


Én is úgy érzem repül az idő, itt vagyok 25 évesen, és megint úgy repült el egy év, hogy igazából úgy érzem, nem történt semmi az életben, csak még magányosabb lettem.

2014. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy érzek én is. Sok minden történt velem 2014-ben, mégis úgy érzem, hogy nem is csináltam semmit, és csak röpül az idő. Ha tehetném és egészen Gimiig mennék vissza...

24/L

2015. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!