Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem telik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem telik nagyon gyorsan az idő?

Figyelt kérdés
Tudom hogy relatív, de összességében a hónapok nagyon elrepülnek, ennek mi lehet az oka?
2014. febr. 27. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak visszagondolva telik gyorsan, hogy a jelen hogy telik az emg inkább atól függ, hogy épp mit csinálsz. :)
2014. febr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. Truth ***** válasza:
Én is úgy vettem észre mintha ki sem jozanodtam volna az utóbbi két szilveszter között.
2014. febr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az időérzékelés a korral változik
2014. febr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legutóbbi szilveszter sem ma volt, bár érdekes én is a szilveszterrel vagyok úgy, hogy mikor közeleg a legközelebbi úgy érzem még alig múlt el az elöző. :D
2014. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem belassult inkább:D
2014. febr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem pl. gyorsan telik. Jól érzem magam, vidám vagyok, dolgozok, stb.

Amíg sulis voltam és sz.rok voltak a napjaim, addig úgy éreztem minden egyes perc egy nap és minden egyes nap egy év...

2014. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából 9-10. osztályik normális tempóban telt az idő, bár már akkor kezdett begyorsulni. De ami most van, mintha rohanna valahová, idén érettségizek. Ovis koromban még de jó volt, amikor egy delután az örökkévalóságnak tűnt. :) 19/F
2014. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyetemista vagyok, és olyan mintha, hetente kéne venni havi DKV bérletet...de tényleg, állok a pénztárnál és tök olyan, mintha nemrég lett volna még ötödike...furcsa. Utálom, hogy ilyen gyorsan telik...
2014. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez a tanév nagyon gyorsan telik. Idén kezdtem a gimit, és sokkal jobban szeretem mint az általánost. nem kínszenvedések a napok, jól érzem magam. Csak most meg már túl gyors...
2014. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!