Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy lepontozási...

Mi ez a nagy lepontozási mánia ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

a hasznos válaszok nem egyszer vannak 0%-on ha valaki tudatlanul benyög valami ostobaságot az gyakran több zöld kezet kap.de a kedvencem mikor 3 hasonló tartalmú válasz áll 3 teljesen különböző százalékon.

nekem már nincs kedvem segíteni másoknak ha úgyis nulla százalékon végzem


2015. jan. 1. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Az igazság fáj.

Én leszarom a pontozást.Mindenki le írja a véleményét,mindenkinek más a véleménye,válasza.

Persze vannak tényleg oltári hülyeséggel teli válaszok.

2015. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amikor valaki beír valami égbekiáltó ostobaságot én meg kijavítom és én leszek lepontozva ez elveszi a kedvem attól hogy segítsek bárkinek is.
2015. jan. 1. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Az a pontszám inkább tetszést semmint hasznosságot fejezhet ki. De még azt sem adekvátan, mert a rákattintók számától is függ.Nagy statisztikai átlagban azért mond valamit.
2015. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem kötelező gyékázni. Sőt nem is nagyon érdemes, a drága idődet veszi el. Engem nem érdekel a lepontozás, néha kicsit felidegesítem magam rajta, de alapvetően nem foglalkozom vele, az a véleményem, ha segít a kérdezőnek, akkor már jó, az meg, hogy akárki más lepontozza, nem sokat számít. Egyébként ha sokat vagy az oldalon láthatod, hogy hogyan lehet sok 100%-osat szerezni, az első válaszok, ha semlegesek, vagy jó válaszok, mindig magas pontszámot kapnak pl. Vagy ha nagyon idióta ír ki kérdést és azt fikázod több kommentben, arra is sok százalékot adnak.
2015. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Alid várom, hogy majd valamelyik válaszodat lepontozhassam kérdező:) Lepontozni azért jó, mert csak. Ha nem tetszik a válasza, csessze meg kibaxok vele azonnal, csak egy klikkelés és máris jobb.
2015. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
volt egy srác aki nagyon hálás volt mert a kérdésében leírt problémáját megoldottam pedig másfél éve választ sem kapott rá korábban. ilyenkor örülök hogy itt vagyok.szóval azért nem felesleges itt lenni.
2015. jan. 1. 15:25
 7/8 A kérdező kommentje:
5ös na pont az ilyen állatokkal van a baj.te akkor is nyomod a minuszt ha jót írok.
2015. jan. 1. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Én szinte mindig csak felfelé pontozok.


Ha nem tetszik egy válasz békén hagyom, sokfélék vagyunk próbálom tiszteletben tartani a másik véleményét.


Ha valaki elkezd vitatkozni még akkor sem húzom le a százalékát.

Csak abban az esetben ha ő direkt lehúzza az enyémet.

De ilyenkor szinte nincs is választás, ez már olyan dolog ha az utcán meg akarnak ütni akkor már muszáj vissza ütni.

2015. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!