Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki engem utánoz, és ez...

Mindenki engem utánoz, és ez kezdi elvenni a kedvem a dolgoktól. Volt valaki ilyen szituációban? Hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

A konkrét dolog az az hogy már sokszor megtörtént hogy belekezdek valamibe és sok ismerősöm egy idő után elkezd utánozni. Amikor az első fellépésem volt gitárral akkor 2 hónapon belül 6(!) ismerősöm vett gitárt. Mikor szerencsém volt és nagyon jó helyen tanulhattam rajzolni akkor az én sikereimen felindulva páran nekiálltak szintén tanulni.

Ez igazából nem is zavar, sőt örülök neki, mert ez is egyfajta visszajelzés hogy jó dolog amit csinálok. Ez sokszor jól is esik.

Viszont így egy kicsit néha rossz érzés, mert sokszor elveszi a kedvem és nem érzem annyira a sajátomnak. Nem tudom leírni. Pedig amúgy egyben örülök neki, de furcsán rossz is. Általában direkt ezért kerülöm az ilyen témákat. Ti ezt hogy kezelnétek?


2015. jan. 2. 00:57
 1/3 anonim válasza:
Talan talald meg veluk a kozos hangot, ugyertem, nyilvan ha gitarozol es rajzolsz, erdekel a zene es a muveszet.Ha ok is elkezdtek nyilvan oket is. Szoval ezzel csak azt akarom mondani, ahelyett, hogy azt az oldalat nezed, hogy utanoznak, inkabb azt az oldalat figyeld meg, hogy ez reszben jo dolog. Ezaltal az "utanzas" altal lett egy kozos temad az ismeroseiddel ami ugyancsak jo dolog :) Ha pedig igazan erdeklodsz ezek irant a dolgok irant es nem erzed a sajatodnak, ez egy jo indok arra, hogy tovabb fejlodj, mert hidd el, meg a profiknak is van hova fejlodni :)
2015. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te egy celeb vagy.

Ui:Az "és" elé nem rakunk vesszőt!

2015. jan. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Joshy18


Kivéve, ha tagmondatok határán van az és.

2015. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!