Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Amikor azt...

Fiúk/férfiak! Amikor azt mondjátok a párotoknak, hogy sörözni mentek a haverokkal, akkor tényleg azt teszitek?

Figyelt kérdés
Szoktak olyankor nyomulni rátok?

2015. jan. 2. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Soha a csajok sosem nyomulnak senkire az első lépést mindig nekünk kell megtenni.
2015. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem volt már, hogy hazudtatok a párotoknak arról, hogy hová mentek?
2015. jan. 2. 23:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha én azt mondom, hogy sörözni megyek, mindig sörözni megyek. De ha iszom tequilát is, akkor az már hazugság?
2015. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a nők mindig mindent túlgondolnak, és bármit mondanak, annak valami totál más mögöttes jelentése van. És ez alapján próbálják megérteni a férfit is, aki meg az esetek nagy részében amit gondol vagy tesz azt is mondja.
2015. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Négyes, nagy igazságot mondtál.
2015. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bíznod kell abban a szegény párodban.

Ha azt mondja a haverokkal sörözni megy, jobb esetben TÉNYLEG oda megy.

Ne próbáld meg eltiltani, mert az kb. ki is nyírja a kapcsolatot.


A hazugságról meg annyit, ahogy Dr. House mondaná "mindenki hazudik" :P


Nyomulni meg bárki nyomulhat. Amíg feleslegesen teszi, kár vele egyáltalán foglalkozni.

2015. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szép dolog a bizalom, de nem egy sztorit olvastam és hallottam arról, hogy a férfi palira veszi a nőt, ezért kérdezem.
2015. jan. 3. 00:32
 8/14 A kérdező kommentje:
4-esnek annyit, hogy a nők nem véletlenül variálnak. Mi igyekszünk egy-egy témát több nézőpontba helyezni, minden oldalról ráilágítani.
2015. jan. 3. 00:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen logika alapján ne ülj kocsiba, mert meghalsz, ne menj utcára, meg elütnek, ne használj kést, mert elvágod az ereid.

A kérdésed nemes egyszerűséggel baromság, megmondom miért. Aki élre akar lépni, az félre fog lépni, tök mindegy épp mi az alibi. 'Átmegyek haverhoz, elmegyünk sörözni, elmegyünk meccset nézni' ésatöbbi. Ha nem bízol a párodban, a fene megette az egészet.

2015. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy baromság a kérdésem, de kíváncsi voltam és megkérdeztem na. Nem kell egyből harapni. Az én kérdésemtől sokkal hülyébbeket is kiírtak már.
2015. jan. 3. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!