Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek van igaza?

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm pár hete, Szilvi. Anno, amikor még nem ismertem Facebookon, egy haverom (Béla) küldött róla egy képet, majd megkért, hogy segítsek már találni valakit, aki Szilvi képén a teste helyére egy erotikus testű csajt tud szerkeszteni. Én azt mondtam Bélának, hogy van egy ismerősöm (Tibi), aki talán ért az ilyesmihez, szóval Tibinek elküldtem a képet, aki megcsinálta a dolgot, még ha elég rossz minőségben is.

Tegnap elmondtam ezt Szilvinek és kiakadt, mert szerinte bocsánatot kéne kérnem tőle, mivel én is hozzájárultam anno a fikázásához. Szerintem meg nem, mert akkor még nem ismertem, meg haverom úgyis talált volna valakit a szerkesztéshez.



2015. jan. 3. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szilvinek.
2015. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vállalj felelősséget úgy van. Gerinc
2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szilvinek. És még olcsón megúsztad, hogy csak bocsánatkérést vár.
2015. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szilvinek. Az nem számít, hogy akkor te nem ismerted, most ismered őt és ez az,ami a fontos. Ráadásul szerintem amúgy sem kellett volna ilyet csinálnod, hanem meg kellett volna próbálnod leállítani a barátodat, még mikor a lány csak egy idegen volt számodra.
2015. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben Szilvinek van igaza, bár jól érveltél.
2015. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben konkrétan senkinek sincs igaza. Amikor segítettél Bélának, annak a tudatában kellett tenned, hogy ezért később neheztelni fognak rád.

A valóságban sohasem az igazság számít, hanem a körülötted lévők véleménye, még akkor is, ha az hamis.

2015. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Besenyo Pista bacsinak. Peldaul most. Nem? De. Es mar megint...
2015. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te mit gondolnál, ha ismeretlenek küldözgetnék a képedet azért, hogy valami csaj pucér képét illesszék a te tested helyére? Undorító.
2015. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem zavarna különösebben.
2015. jan. 4. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!